Zavrieť

Porady

export údajov z POHODY

Ahojte, moc pekne prosím kto odosielate súhrný výkaz preddavkov do ZP, poraďte mi! Prvý krát exportujem údaje cez USB kľúč, a neviem ako postupovať, keď vkladám údaje z USB kľúča v ZP mi to neprechádza, asi mám zvolený zlý súbor.... už som z toho zúfalá, tak prosím poraďte
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Katarína111 je offline (nepripojený) Katarína111

    Katarína111
    Otvoríš si rok 2011 personalistiku, vyfiltruješ si konkrétnu zdravotnú poisťovňu a potom cez zostavy si vyberieš výkaz preddavkov na zdrav.poistenie-súhrnný výkaz. Cez náhľad si to môžeš skontrolovať a cez export ti to vyexportuje na plochu. Tam ti vytvorí novú zložku ročné zúčtovanie - tu si zasa vyberieš tú poisťovňu, ktorú si exportovala a prenesieš na USB kľúč.

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    Katarína111 Pozri príspevok
    Otvoríš si rok 2011 personalistiku, vyfiltruješ si konkrétnu zdravotnú poisťovňu a potom cez zostavy si vyberieš výkaz preddavkov na zdrav.poistenie-súhrnný výkaz. Cez náhľad si to môžeš skontrolovať a cez export ti to vyexportuje na plochu. Tam ti vytvorí novú zložku ročné zúčtovanie - tu si zasa vyberieš tú poisťovňu, ktorú si exportovala a prenesieš na USB kľúč.
    alebo aj rovno na usb

    kimart je offline (nepripojený) kimart

    kimart
    Katarína111 Pozri príspevok
    Otvoríš si rok 2011 personalistiku, vyfiltruješ si konkrétnu zdravotnú poisťovňu a potom cez zostavy si vyberieš výkaz preddavkov na zdrav.poistenie-súhrnný výkaz. Cez náhľad si to môžeš skontrolovať a cez export ti to vyexportuje na plochu. Tam ti vytvorí novú zložku ročné zúčtovanie - tu si zasa vyberieš tú poisťovňu, ktorú si exportovala a prenesieš na USB kľúč.
    Katka dostala som sa po cestu náhľad a export- tu je kameň úrazu, že neviem ktorý.... mám tam PDF, potom excel (to som vybrala Excel 97, v poisťovni mi to vypísalo hlášku že je nesúlad medzi dávkou súboru.... volala som do poisťovne, tam mi povedali, že asi dávam zlý súbor...

    kimart je offline (nepripojený) kimart

    kimart
    Presne mi v poisťovni vypisuje "zvolený elektronický dokument nezodpovedá priloženému súboru!

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    kimart Pozri príspevok
    Presne mi v poisťovni vypisuje "zvolený elektronický dokument nezodpovedá priloženému súboru!
    v ktorej?

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    kimart Pozri príspevok
    Presne mi v poisťovni vypisuje "zvolený elektronický dokument nezodpovedá priloženému súboru!
    teraz som odoslal N5802011 do všzp bez problémov

    kimart je offline (nepripojený) kimart

    kimart
    no v unione, srska moc pekne ďakujem, ten export, čo si mi vyznačil som akosi prehliadala, teraz som sa to pokúšala poslať, no vrátilo mi to, že tam mám zas chybu chýba číslo platiteľa - ach.....

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    kimart Pozri príspevok
    no v unione, srska moc pekne ďakujem, ten export, čo si mi vyznačil som akosi prehliadala, teraz som sa to pokúšala poslať, no vrátilo mi to, že tam mám zas chybu chýba číslo platiteľa - ach.....
    šak to je predsa ičo - treba nastaviť v personalistike

    kimart je offline (nepripojený) kimart

    kimart
    Si zlatý veď ja ti verím, že vám všetkým to ide vpohode, len mne nie, som technicky analfabet, ešte keby ste mi tak poradili, kde mám nastaviť to číslo platiteľa, a môžem ísť kľudne spať

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    kimart Pozri príspevok
    Si zlatý veď ja ti verím, že vám všetkým to ide vpohode, len mne nie, som technicky analfabet, ešte keby ste mi tak poradili, kde mám nastaviť to číslo platiteľa, a môžem ísť kľudne spať
    to neni o tom - to je o neskúsenostiach a neúplnom vyplnení údajov - v tomto prípade v personalistike

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.