Zavrieť

Porady

poistenie

Mám 5O rokov a potreboval by som poradit s IŽP alebo kapitálovým poistení.
Som po prekonanom IM , v sučasnosti živnostník a zároven vysluhový dôchodca,mam ŽP zlatý kapitál v Metlife do roku 2017
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bubkoch je offline (nepripojený) bubkoch

    bubkoch
    lafit Pozri príspevok
    Mám 5O rokov a potreboval by som poradit s IŽP alebo kapitálovým poistení.
    Som po prekonanom IM , v sučasnosti živnostník a zároven vysluhový dôchodca,mam ŽP zlatý kapitál v Metlife do roku 2017
    no a s cim konkretne chces poradit ?

    lafit je offline (nepripojený) lafit

    lafit
    Potreboval som poradit čo je pre mňa výhodnejšie IŽP alebo kapitálové nemám s týmito produktmi skúsenosti a tí čo ich ponúkaju samozrejme preferujú to svoje.Preto som chcel názor nestrannej osoby.

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    Môj názor, po prekonanom IM - infarkt miokardu si nepoistiteľný čo sa týka kapitálovej poistky, resp. s vylúkou alebo neskutočne drahou poistkou.
    Skús pozrieť poistky od AXA oni do istej malej sumy poistia i nemocných bez zdravotného dotazníka.

    bubkoch je offline (nepripojený) bubkoch

    bubkoch
    lafit Pozri príspevok
    Potreboval som poradit čo je pre mňa výhodnejšie IŽP alebo kapitálové nemám s týmito produktmi skúsenosti a tí čo ich ponúkaju samozrejme preferujú to svoje.Preto som chcel názor nestrannej osoby.
    no z toho co si napisal ani teodora netusi co je pre teba najlepsie a preco vlastne uvazujes nad poistenim ...
    tak len vseobecne
    - ak chces sporit, zabudni na poistovnu
    - ak chces poistenie, musis mat jasno v tom, ake rizika chces poistit, preco a na ake sumy, potom bude jednoduchsie poradit a vybrat produkt

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    Xanti Pozri príspevok
    ... do istej malej sumy poistia i nemocných bez zdravotného dotazníka.
    ... hej, poistiť poistia, len pri prípadnom plnení zvyknú robiť obštrukcie...

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    Stefan2005 Pozri príspevok
    ... hej, poistiť poistia, len pri prípadnom plnení zvyknú robiť obštrukcie...
    Alebo to bola iná poisťovňa? Už nepamätám, z čoho som mala ponuku ...

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    Stefan2005 Pozri príspevok
    ... hej, poistiť poistia, len pri prípadnom plnení zvyknú robiť obštrukcie...
    ...iná, pred 3-4 týždňami to bolo v TV

    petermikuláš je offline (nepripojený) petermikuláš

    petermikuláš
    lafit Pozri príspevok
    Mám 5O rokov a potreboval by som poradit s IŽP alebo kapitálovým poistení.
    Som po prekonanom IM , v sučasnosti živnostník a zároven vysluhový dôchodca,mam ŽP zlatý kapitál v Metlife do roku 2017
    jednoduchá rada: zabudnite na akékoľvek poistenia tohoto typu. sú dobré len pre tých, ktorým to zaplatíte, ak by sa Vám aj niečo stalo zabudnite na to že Vám akákoľvek poisťovňa vyplatí čo i cent, hlavne ak ste po IM, verte mi viem čo hovorím, investujte tie peniažky do niečoho prospešnejšieho

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.