Zavrieť

Porady

daňové priznanie za rok 2011

Príjemný podvečer! Chcela by som sa opýtať, ako to je s daňovým priznaním za rok 2011 pre SVB a NP. Má sa podávať, alebo stačí prehlásenie, že spoločenstvo malo príjmy iba z činností, ktoré nie sú predmetom dane.
Vopred ďakujem za každú užitočnú odpoveď!
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

Halli je offline (nepripojený) Halli

Halli
Katka2224 Pozri príspevok
Ďakujem, Halli! Ospravedlňujem sa za "chaos", som tu nová, čo viem, že ma neospravedlňuje A ďakujem aj za odpoveď, veľa mi pomohlo, že aj rok 2011 je taký, ako ostatné Idem si ešte "prelúskať" diskusie.
Paula Pozri príspevok
Odpoveď škriatok vygumoval?
Nie , vymazala som si ho sama, lebo som predpokladala, že zadavateľka ho prečítala. Pýta sa to v dvoch rôznych témach a napísala som jej, že sa tu o tom viedla siahodlha diskusia - viď zoznam tém SVB.

ale pre Katku ...ja ho podávam vždy a aj keď ho nechcu, nepotrebujem, aby za pár rokov došiel pozdrav z daňového. Tu už to šibe všetkým s pokutami, tak načo dráždiť ten zverinec čo tu máme...
Už len príjem za správu je príjmom , aj keď oslobodeným...viď daňové riaditeľstvo a ich pokyny..


Príjmy za výkon správy bytov ( ktoré sú predmetom dane podľa § 12 ods.2 ZDP a následne sú oslobodené podľa § 13 ods.2 písm. d) ZDP)..
Naposledy upravil Halli : 28.02.12 at 21:22
Ďakujem, Halli! Ospravedlňujem sa za "chaos", som tu nová, čo viem, že ma neospravedlňuje A ďakujem aj za odpoveď, veľa mi pomohlo, že aj rok 2011 je taký, ako ostatné Idem si ešte "prelúskať" diskusie.
tictac7 ...aj ja kukám....

daňové priznanie za rok 2011

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.