Zavrieť

Porady

vyučtovanie pracovnej cesty

Prajem pekný večer, potrebovala by som poradiť. Pracovná cesta začala z východu na západ začala sa o 12.00 a dorazil na západ o 18.00. Mám stravne počítať od 12.00 do 18.00 t.j. 6hodín čiže 3,80eur alebo to mám počítať od 12.00 do 24.00 čiže to je 12hodín tak 5.70
A zasa naspäť ak ide z bratislavy na východ o 15.00 do 22.00 t.j. 7hodník tak 3,80eur alebo to počítať od rana čiže od polnoci do 22.00 ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    Ak na služobnej ceste strávi noc tak rátaš stravné do 24,00 hodiny a další deň od 00,00 hodiny.
    Teda v tvojom prípade 5,70 € +8,80 €

    martina2310 je offline (nepripojený) martina2310

    Som začiatočník v jednoduchom účtovníctve, ktorý sa má toho veľa, veľa čo učiť. ...viac martina2310
    dakujem pekne za odpoveď

    martina2310 je offline (nepripojený) martina2310

    Som začiatočník v jednoduchom účtovníctve, ktorý sa má toho veľa, veľa čo učiť. ...viac martina2310
    A platí to aj v tom prípade ak je v bratislave celý mesiac?

    martina2310 je offline (nepripojený) martina2310

    Som začiatočník v jednoduchom účtovníctve, ktorý sa má toho veľa, veľa čo učiť. ...viac martina2310
    dakujem pekne

    vyučtovanie pracovnej cesty

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.