Zavrieť

Porady

vyúčtovanie pracovnej cesty

Nemôžete niekto prilepiť formulár na vyúčtovanie zahraničnej pracovnej cesty. V niektorom príspevku tu píše, že je to v tlačivách, ale ja som to nenašla. ďakujem vopred
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lili5 je offline (nepripojený) lili5

    lili5
    Máme s.r.o, na firmu máme prihlásené 1 auto. Viem zhruba čo by malo byť na cesťáku, ale prosím vás je niekto ochotný poslať mi na ukážku už vyplnený cesťák tu z tuzemska a cesťák z pracovnej cesty do zahraničia?
    Myslím, že keďže máme auto na firmu písané, neuplatňuje sa 6,2/km, to je iba pri súkromnom aute..alebo sa mýlim. Nemám s tým vôbec skúsenosti.
    Ďakujem vám vopred.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    lili5
    Máme s.r.o, na firmu máme prihlásené 1 auto. Viem zhruba čo by malo byť na cesťáku, ale prosím vás je niekto ochotný poslať mi na ukážku už vyplnený cesťák tu z tuzemska a cesťák z pracovnej cesty do zahraničia?
    Myslím, že keďže máme auto na firmu písané, neuplatňuje sa 6,2/km, to je iba pri súkromnom aute..alebo sa mýlim. Nemám s tým vôbec skúsenosti.
    Ďakujem vám vopred.
    Odpovedám na druhú otázku:
    pri MV v majetku spoločnosti nie je možné uplatniť základnú náhradu 6,2.

    vyúčtovanie pracovnej cesty

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.