Zavrieť

Porady

Exekucia mzda.

Anketa: Je exekutor moderny vypalnik

Počet hlasujúcich
2. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • ano

    1 50.00%
  • nie

    1 50.00%
  • mozno

    0 0%
  • sam neviem

    0 0%
Mam v praci 3 existujuce exekucie , moj cisty prijem je cca 650 e v hrubom 820 spolu s premiami ak sa nemylim , dnes mi prisla dalsia exekucia doteraz som mal v cistom od 350 do 400 e mam fixny plat , chcem sa opytat kedze som zenaty a mam malolete deti 1.5r a 7 a manzelku na materskej dovolenke kolko mi mozu stiahnut teda kolko minimalne dostanem kedze som asik na hrane , napr dnes som pisal exekutorovi mal som pohladavku 1666e odpoved bola ze zatial som zaplatil s urokmi a odmenami ex 2550 a dalsich 2350 treba este doplatit a to len k dnesnemu datumu ved to je 300 percent + ved to stat Vymenuva novodobych Vypalnikov do funkcie akurat sa to inak vola EXEKUTOR . Kedze urcite mate bohate skusenosti poradte mi co robit osobny bankrot sa mi nezda ako spravna volba a asi na to momentalne ani nemam a ked som cital statistiku uspesnosti asi nemam zaujem . ano mozem si za to sam no nanestastie som uz dostal rozum aj ked dost neskoro prosim o kazdu radu .

eset jena otazka na odbornikov maju mi vratiti preplatok za dan manzelka na MD aj to mi mozu stiahnut? dakujem
Naposledy upravil norik78 : 05.03.12 at 11:03
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.