Zavrieť

Porady

Problém - Wndows 7

Zdravím chcem sa spýtať mám takýto problém: Mám výkonný notebook intel core i 5 grafika ATI mobility radeon HD 5470 - 2149 MB, 4 GB DDRAM 3. Mám tu nainštalovaný windows 7 home premium 64 bit. Napriek tomu mi neuveriteľne sekajú hry typu GTA 4, Dirt 2 atď. Neviem, čo mám s tým robiť ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mecky je offline (nepripojený) mecky

    mecky
    5470 nieje ziadna herna grafika, ale ak sa nepokusas nanutit hre vysoke detaili tak by aspon dirt mohol chodit
    stiani si napr hwinfo32 a skontroluj teploty v zatazi

    pistik71 je offline (nepripojený) pistik71

    pistik71
    Ako pise mecky, ta grafika nie je prilis herna. Treba v hrach znizit detaily na minimum a potom pomaly pridavat. Pri tych grafikach, to je reklamny trik, hlavne s tou ich RAMkou.

    jahoszmsk je offline (nepripojený) jahoszmsk

    jahoszmsk
    na tejto stranke si vyber aku hru chces hrat, stlac RUN a urobi Ti analyzu tvojho PC, resp vypise ktore komponenty v PC mas "slabe".
    http://www.systemrequirementslab.com/cyri/

    Roosevelt je offline (nepripojený) Roosevelt

    Roosevelt
    Lebo ja som si myslel že bude chyba vo windowse. Všetci na windows 7 nadávajú. Takže myslíte že to bude tá grafika.............

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Klikni Pravým tlačidlom na Tento počítač-Index hodnotení...tam sa pozri čo si myslí o tej grafike sám Windows,akým číslom ju ohodnotil.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    ATI Mobility Radeon HD 5470 je entry-level / nižšej strednej triedy DirectX 11 grafické karty pre notebooky. Vyrába sa v 40nm a je založený na Park (XT) architektúre čipov na úrovni vstupných grafika (venoval). Podporuje GDDR5, ale kvôli úspore nákladov, môže byť karta často vybavené pomalší DDR3 pamäte.
    http://www.notebookcheck.net/ATI-Mob...0.23698.0.html
    To hovorí samo za seba.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.