Zavrieť

Porady

ako to mozem predavat

Ahojte chcela by som sa opýtať či môžem predávať výrobky z dreva, ktoré vyrába môj priateľ ako hobby po práci. Ja mám živnosť ako krajčírka aj predaj tovarov.
Mohla by som to predávať keď nemám faktúru odkiaľ som tieto výrobky vzala a že som ich vyrobila ja nemôžem uviesť veď nemám nato školu čii?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kezeso je offline (nepripojený) kezeso

    obchodník kezeso
    Teoreticky ich môžeš vyrábať ty, náklady vezmi od priateľa. Či drevo nekupuje?

    katka8880 je offline (nepripojený) katka8880

    katka8880
    drevo si kupuje to znamená, že môžem kupovať drevo na svoju živnosť a potom normalka predať hotove výrobky do rôznych obchodou? bez nejakých problemov

    Economic je offline (nepripojený) Economic

    majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac Economic
    katka8880 Pozri príspevok
    drevo si kupuje to znamená, že môžem kupovať drevo na svoju živnosť a potom normalka predať hotove výrobky do rôznych obchodou? bez nejakých problemov
    Máš predaj tovaru, môžeš. Nech ti priateľ dáva do nákladov aj materiály na výrobu tovaru...
    pavol54 plus práca priateľa na dohodu? ale na tú výrobu nemáš oprávnenie

    pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

    pavol54
    katka8880 Pozri príspevok
    Ok dakujem velmi pekne
    ak je spracovanie dreva voľná živnosť tak si ju rozšír, inak nákup na príjemku hotového výrobku

    katka8880 je offline (nepripojený) katka8880

    katka8880
    a ten nákup na príjemku mam akože ako urobiť ak priateľ je fyzická osoba bez živnosti. môžem nakupovať od neho ked nema ICO, .....

    ako to mozem predavat

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.