Zavrieť

Porady

Nabytok z MOBELIXU

Prosim ake mate skusenosti z nabytkom z MOBELIXU?? boli sme tam pozriet uz vela krat v predajni v Presove... boli tam velmi mili predajcovia aj ked sme nic nekupili... no zhaname kuchynu pacia sa nam tam tie kuchyne ale nevieme este ake mate skusenosti??
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    maja611 je offline (nepripojený) maja611

    maja611
    Ahoj,
    musím povedať, že s nábytkom z tejto predajne nemám najlepšiu skúsenosť. Kúpili sme tu nábytok do študentskej izby. Dcéra si na dvierka prilepila lepiacou páskou rozvrh hodín - aby ho mala na očiach. Keď už nebol aktuálny, chcela ho odlepiť a na naše prekvapenie, na lepiacu pásku sa nalepil "vzor dreva" a na pôvodnom mieste sa objavila drevotrieska. Myslím, že z jednej skúsenosti sa nedá usudzovať, že nábytok z tejto predajne by bol všeobecne nekvalitný, pretože výrobcov, od ktorých predajňa odoberá tovar bude určite viac ale je pravdou, že odvtedy v tejto predajni kupujem už iba doplnky.

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    priznám sa kúpil som tam (bol to ešte predchodca mobelixu - europa mobel) v 2006 pc stolík - zatiaľ drží (už ho vyhadzujem 2 roky) ale do nového bytu sme nedali nič ani od nich ani z ikei a z kiky len zrkadlo z bočným podsvietením
    Naposledy upravil srska : 08.05.12 at 19:37

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    1Dara Pozri príspevok
    aj ja mam kuchynu z TRENAB - som spokojna
    1Dara aj my sme - idú trendovo a za 5 rokov vymenený 1 tlmič - všetko sedí, nič sa nevyklá - dobrá firma

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    srska Pozri príspevok
    1Dara aj my sme - idú trendovo a za 5 rokov vymenený 1 tlmič - všetko sedí, nič sa nevyklá - dobrá firma
    ja teraz zacinam 5. rok - a klop, klop ... ziadna zavada

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    1Dara Pozri príspevok
    ja teraz zacinam 5. rok - a klop, klop ... ziadna zavada
    máme táký typ ako som dal na obr. ale viac modulov

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    srska Pozri príspevok
    máme táký typ ako som dal na obr. ale viac modulov
    ja mam takuto - v mini petrzalskej kuchyni

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    1Dara Pozri príspevok
    ja mam takuto - v mini petrzalskej kuchyni
    my sme vo vrakuni 58m2 a foto dám neskôr (drúľam tekuté jablko a nechce sa mi hľadať obr na pc)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.