Zavrieť

Porady

Chcela by som pomôcť preniesť údaje z listu a st´pca do druhého listu a viacerých st´

Z listu 1 na základe údaja v stĺpci G (os.č.) preniesť údaje z buniek O (číselný kód prideleného OOPP na 1 osobu viac druhov viď. os.č. v stĺpci G)

do listu 2

do stĺpcov K až AC v liste 2 podľa číselného vykadrenia (z listu 1 bunky O)
podmienené údajom z listu 1 bunky G = údaj v bunke b list 2 osobné číslo)

pripojila som aj novú prílohu a farebne rozlíšenie ktoré preniesť a kde, ak sa bude dať.
Neviem, či je to zrozumiteľne napísané.
Naposledy upravil Urbancova Lotka : 27.04.12 at 09:03 Dôvod: Nová príloha
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Level IT je offline (nepripojený) Level IT

    som technik z firmy Level IT, robím podporu pre ľúdí, ktorí majú problémy s it technikou, hw a sw ...viac Level IT
    Dobry den, nie je celkom jasne, co presne chcete z toho listu mes24a36 prenasat. Mohli by ste to, prosim, trosku viac upresnit? Mozno konkretny priklad, co z ktorej bunky by sa malo v liste Zamestnanci zobrazit.
    Dakujem

    Level IT
    IT technik do 90 minut
    ja viem, len nemám takého šikovného po ruke a tak hľadám pomoc, kto by mi to mohol vyriešiť.

    Level IT je offline (nepripojený) Level IT

    som technik z firmy Level IT, robím podporu pre ľúdí, ktorí majú problémy s it technikou, hw a sw ...viac Level IT
    Stacilo by, ak by ste mi napisali napr. z listu 2 potrebujem z bunky C6 preniest udaj do listu 1 do bunky K3, z listu 2 potrebujem z bunky D6 preniest udaj do listu 1 do bunky K4.
    Bolo by to mozne?

    Level IT
    IT technik do 90 minut

    Level IT je offline (nepripojený) Level IT

    som technik z firmy Level IT, robím podporu pre ľúdí, ktorí majú problémy s it technikou, hw a sw ...viac Level IT
    prosim, napiste mi priamo na hotline@level.sk aby sme mohli problem vyriesit rychlejsie

    dakujem

    Level IT
    IT technik do 90 minut

    Chcela by som pomôcť preniesť údaje z listu a st´pca do druhého listu a viacerých st´

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.