Zavrieť

Porady

Krájanie koláčov a rozlievané nápoje/ prosim

Dobry den,

chcem sa opytat, ako zahrnut do prev. poriadku krajanie kolacov, rozlievanie napojov a zalievanie kavy a caju?Nebudem nic vyrabat, len chcem kupovat marlenku a krajat a predavat aj rozlievane napoje (z velkej flase preliat do pohara s vieckom a slamkou. Kde v prev. poriadku to mam zahrnut, pripadne nemate niekto na to nejake podklady? Prev. poriadok som si pomocou niektorych prispevkov napisala, ale o tomto som nic nenasla.Dik.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

    Danielle369
    krajanie kolacov, rozlievanie napojov a zalievanie kavy a caju?.....................toto ti musí schváliť hygiena, neviem prečo by si to písala do prevádzkového poriadku....daj žiadosť o rozšírenie predaja na hygienu

    peronka je offline (nepripojený) peronka

    peronka
    ja to mám v prevádzkovom v predmete činnosti prevádzky ale mam tam iba : predaj ... ale pravda je že ja nealko nerozlievam..iba víno a to tam mam tiež iba predaj vína..

    arcanea je offline (nepripojený) arcanea

    arcanea
    mne ani nejde o predmet, ale o to, ci sa to dava do prev. poriadku alebo HAACCP alebo ci nie, a ako to tam dat. Nejde o vyrobu, ale manipulaciu s potravinami- tak neviem, ci to mam tam nejak rozpisovat.

    Krájanie koláčov a rozlievané nápoje/ prosim

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.