Zavrieť

Porady

nákres elektroinštalácie popradskom trojizbovom byte

Dobry den nema niwkto nákres elektroinštalácie popradskom trojizbovom byte velmi by mi to pomohlo
dakujem
olda123
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    nakres ti nepomože , kable idú hocijako popod podlahu,či v rohoch alebo tam kam ich bolo najľahšie položiť

    hadam si nemyslíš,že za socializmu sekali niekde nejaké drážky pre inštalacie

    olda123 je offline (nepripojený) olda123

    olda123
    tieto byty robily pozemne stavby ide o prazsky trojizbovy byt v Kosiciaxh velmy by mi pomohol nakres , alebo nakres na pripojenie na istice v byte, ako su pripojene kable k isticom.dKUJEM ZA ODPOVED

    olda123 je offline (nepripojený) olda123

    olda123
    NAKRES ELEKTROINSTALACIE tieto byty robily pozemne stavby ide o prazsky trojizbovy byt v Kosiciaxh velmy by mi pomohol nakres , alebo nakres na pripojenie na istice v byte, ako su pripojene kable k isticom.DAKUJEM ZA ODPOVED
    Indeed však vyskušaj pri vypnutom ističi,ktorá zásuvka /spotrebič/ nejde,tak najlepšie zistíš čo máš na konkretnom ističi zapojené.

    kargo je offline (nepripojený) kargo

    technický typ kargo
    Na vodiče musíš s lokalizátorom sú fakt kdekade, býval som v takom byte. Ostatok zistíš ako radí Indeed.

    nákres elektroinštalácie popradskom trojizbovom byte

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.