Zavrieť

Porady

Nesuhlasim

Anketa: Mala byt moznost oznacit prispevok aj tlacitkom NESUHLASIM?

Počet hlasujúcich
46. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Ano, zaujimavy napad.

    8 17.39%
  • Niektore prispevky by si to zasluzili.

    6 13.04%
  • No to bude ale chaos ...

    3 6.52%
  • Nesuhlasim s NESUHLASIM

    30 65.22%
Hlasovanie s viacerými možnosťami.
Ahojte,
navrhujem pridat aj tlacitko NESUHLASIM. Niektore prispevky si zasluzia aj negativne hodnotenie. Malo by sa ale dat napisat o tom, preco nesuhlasim.
Mozno je to trosku negativisticky navrh, ale vramci otvorenosti nazorov ... ?
Naposledy upravil bryan : 11.02.06 at 19:50
Usporiadat
Denda Denda

Denda je offline (nepripojený) Denda

bryan
Ahojte,
navrhujem pridat aj tlacitko NESUHLASIM. Niektore prispevky si zasluzia aj opacne stanovisko. Malo by sa ale dat napisat o tom, preco nesuhlasim.
Mozno je to trosku negativisticky navrh, ale vramci otvorenosti nazorov ... ?
Neviem či by to bolo najsprávnejšie riešenie
Pri nesúhlasení s príspevkom je možnosť vycitovania a napíše sa správny názor.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
presne ako píšeš:
1. je to negatívne
2. treba vysvetliť s čím nesúhlasíš

1.+2.= je potrebné napísať s čím a prečo nesúhlasíš a na to tu už máme tlačidlo "odpovedať" .-)
0 0
bryan bryan

bryan je offline (nepripojený) bryan


este ze tak
sak ja som vlastne chcel to tlacitko na svoje prispevky ...
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

bryan

este ze tak
sak ja som vlastne chcel to tlacitko na svoje prispevky ...
Vidieť, že si poraďák telom i srdcom.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Oceňujem tú anketu. Vtipné možnosti.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Jozef Mihál
Oceňujem tú anketu. Vtipné možnosti.
To už by sme mohli dať aj nesúhlasím s nesúhlasím.:p :p , ale potom by sa už nikto v tom nevyznal.
Naposledy upravil Tweety : 12.02.06 at 15:48
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Tweety
A ešte by sme mohli dať nesúhlasím s nesúhlasím.:p :p
To tam vidím
0 0
ALBO ALBO

ALBO je offline (nepripojený) ALBO

Naozaj sú tam niektoré príspevky (veľmi málo) , ktoré nie sú dobré, je ale veľa aj takých pri ktorých možno polovica z nás má taký názor a iní opačný aj daňiari nebudú jednotní. A tak je dobre , keď si to vysvetlíme, nebolo by dobre to len tak neodsúhlasiť. Tie názory, môžu pômôcť pri kontrole.
Ale všimli ste si ako pekne si odsúhlasujeme príspevky? Našla som aj taký čo mal sedem súhlasov. Je to takto dobre. (lebo keď sa pozriem na tie svoje staršie,tak dodnes neviem , či je tá odpoveď dobrá, ale oni sa aj tieto odpovede časom oprášia ).
0 0
ALBO ALBO

ALBO je offline (nepripojený) ALBO

ALBO
Naozaj sú tam niektoré príspevky (veľmi málo) , ktoré nie sú dobré, je ale veľa aj takých pri ktorých možno polovica z nás má taký názor a iní opačný aj daňiari nebudú jednotní. A tak je dobre , keď si to vysvetlíme, nebolo by dobre to len tak neodsúhlasiť. Tie názory, môžu pômôcť pri kontrole.
Ale všimli ste si ako pekne si odsúhlasujeme príspevky? Našla som aj taký čo mal sedem súhlasov. Je to takto dobre. (lebo keď sa pozriem na tie svoje staršie,tak dodnes neviem , či je tá odpoveď dobrá, ale oni sa aj tieto odpovede časom oprášia ).
Ešte dodám, čo som zabudla, keď niekto nesúhlasí , tak to napíše a zdôvodní a my ostaní dáme súhlas ak to bude správne, a hneď je jasné, ktorý z príspevkov je dobrý a ktorý zlý. Heslo: "využívajme súhlasy"
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

ALBO
Ešte dodám, čo som zabudla, keď niekto nesúhlasí , tak to napíše a zdôvodní a my ostaní dáme súhlas ak to bude správne, a hneď je jasné, ktorý z príspevkov je dobrý a ktorý zlý. Heslo: "využívajme súhlasy"
I ja dodám: Ale buďme si istí tou správnosťou, kým súhlas dáme.
0 0
andrej_rv andrej_rv

andrej_rv je offline (nepripojený) andrej_rv

Paula
I ja dodám: Ale buďme si istí tou správnosťou, kým súhlas dáme.
Buďme. Aj keď zase sa ten súhlas dá vziať späť (a dokonca bez kolku, nie ako pri rozvode )
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
Denda
Neviem či by to bolo najsprávnejšie riešenie
Pri nesúhlasení s príspevkom je možnosť vycitovania a napíše sa správny názor.

Súhlasím s Dendou.

Potom stránka " PORADA" by sa mohlo zmeniť na stránku " SAMÉ NESÚHLASÍM".
Teda to bol nápad BRYAN
0 0
domacnost domacnost

domacnost je offline (nepripojený) domacnost

Ja by som určila na porade niekoho ,kdo by mal na starosti kontrolovať odpovede , pretože sa tu naozaj rozlišujú a nie je v konečnom dôsledku známe či je správna alebo zlá. Niekedy som tu z toho taká dopletená. Naozaj by sa tu malo častejšie súhlasiť, ale aj s nesúhlasením odpovedať k otázke ktorá už bola zodpovedaná. Mne tu chýbajú takýto ľudia tzv.kontrolóri , aby odbornosť porady bola na lepšej úrovni.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
To čo chcete, domacnost, je utópia. Kvalitu a správnosť príspevkov tu možno posudzovať skutočne len podľa počtu pripojených "súhlasím".
0 0
domacnost domacnost

domacnost je offline (nepripojený) domacnost

Jozef Mihál
To čo chcete, domacnost, je utópia. Kvalitu a správnosť príspevkov tu možno posudzovať skutočne len podľa počtu pripojených "súhlasím".
Ja to chápem, no bola to len moja predstava a návrh , ktorý je asi nereálny.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Pozrite si napr. témy k stravným lístkom, k príspevkom na DDS a pod. Dočítate sa, že jednotlivé regionálne daňové úrady (či presnejšie ich pracovníci a zdá sa že inak rešpektovaní) majú vzájomne nejednoznačný výklad k týmto problémom. Vo výklade zákona neexistuje absolútna pravda - keby existovala, môžeme zrušiť súdy. Preto i ak by sa našiel niekto ochotný, kto by verifikoval príspevky, na 100% by to nebolo nikdy.
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

Jozef Mihál
To čo chcete, domacnost, je utópia. Kvalitu a správnosť príspevkov tu možno posudzovať skutočne len podľa počtu pripojených "súhlasím".
Našťastie tu nemáme tzv. kontrolórov. Tí by si za chvíľu začali myslieť, že sú neomylní a začali by robiť chyby grandiózneho rozsahu.
Fórum Porady je veliké a tak sa vždy niekto nájde, čo prípadné vybočenie usmerní.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

domacnost
Ja by som určila na porade niekoho ,kdo by mal na starosti kontrolovať odpovede , pretože sa tu naozaj rozlišujú a nie je v konečnom dôsledku známe či je správna alebo zlá. Niekedy som tu z toho taká dopletená. Naozaj by sa tu malo častejšie súhlasiť, ale aj s nesúhlasením odpovedať k otázke ktorá už bola zodpovedaná. Mne tu chýbajú takýto ľudia tzv.kontrolóri , aby odbornosť porady bola na lepšej úrovni.
Porada je na báze dobrovoľnosti, t.j. aj takýto "kontrolóri" by museli byť na báze dobrovoľnosti. Pre nich by to však znamenalo, nič iné nerobiť len čítať príspevky a "overovať" odpovede a my by sme sa museli zbierať na ich živobytie.
V neprehľadnej legislatíve, ktorá v tejto oblasti vládne nemáte takúto 100% záruku ani u jedného zákonodarcu, centrálneho orgánu, daňového poradcu, auditora atď.
Preto sa napr. aj v Etikete porady prikladá dôraz na citáciu zákonov, t.j. podloženie svojich tvrdení paragrafmi.
Nikto však nie je neomylný, môže sa stať, že v rýchlosti a v snahe pomôcť si neuvedomí všetky súvislosti a odpovie nesprávne alebo nepresne. Som na porade rok a mám také skúseností, že v 98% sa na takéto chybné tvrdenie reaguje, diskutuje a rieši správnym smerom. Nikto ani nemôže vo svojej práci brať príspevok uvedený na Porade ako dôkazový materiál pre svoje tvrdenia napr. voči DÚ, ale ako pomôcku riešiť svoje problémy.
Na záver uvádzam v úvodzovkách, že veľmi rada by som bola človekom, ktorý dokáže posúdiť správnosť každého príspevku na Porade....ale to by som určite už sedela a pracovala niekde inde.
Všetkých, ktorí sa snažia pomôcť a zdôvodňovať svoje tvrdenia si hlboko vážim a Porada je pre mňa obrovským prínosom...a som presvedčená, že najviac problémov sa vyriešilo práve na tejto stránke a nie na žiadnom DÚ, ZP a pod....
0 0
domacnost domacnost

domacnost je offline (nepripojený) domacnost

evina
Porada je na báze dobrovoľnosti, t.j. aj takýto "kontrolóri" by museli byť na báze dobrovoľnosti. Pre nich by to však znamenalo, nič iné nerobiť len čítať príspevky a "overovať" odpovede a my by sme sa museli zbierať na ich živobytie.
V neprehľadnej legislatíve, ktorá v tejto oblasti vládne nemáte takúto 100% záruku ani u jedného zákonodarcu, centrálneho orgánu, daňového poradcu, auditora atď.
Preto sa napr. aj v Etikete porady prikladá dôraz na citáciu zákonov, t.j. podloženie svojich tvrdení paragrafmi.
Nikto však nie je neomylný, môže sa stať, že v rýchlosti a v snahe pomôcť si neuvedomí všetky súvislosti a odpovie nesprávne alebo nepresne. Som na porade rok a mám také skúseností, že v 98% sa na takéto chybné tvrdenie reaguje, diskutuje a rieši správnym smerom. Nikto ani nemôže vo svojej práci brať príspevok uvedený na Porade ako dôkazový materiál pre svoje tvrdenia napr. voči DÚ, ale ako pomôcku riešiť svoje problémy.
Na záver uvádzam v úvodzovkách, že veľmi rada by som bola človekom, ktorý dokáže posúdiť správnosť každého príspevku na Porade....ale to by som určite už sedela a pracovala niekde inde.
Všetkých, ktorí sa snažia pomôcť a zdôvodňovať svoje tvrdenia si hlboko vážim a Porada je pre mňa obrovským prínosom...a som presvedčená, že najviac problémov sa vyriešilo práve na tejto stránke a nie na žiadnom DÚ, ZP a pod....
Súhlasim s tebou vo všetkom čo si napísala. Kto je vlastne neomylný? Mám skúsenosti s DÚ, že sa omnoho veľa krát zmýlili a tvrdili mi úplne niečo iné, ako som napr.dostala radu od auditorov, poradcov. Kdo vlastne potom nese zodpovednosť za účtovanie? No už len ten obyčajný účtov., ktorý nie je až taký zbehnutý a nevie zo zákona si preložiť laicky čo sa tam píše:
napr: § 17 ods.4 písm.a,b,c,d, zákon o dph, skúste si to prečítať no čítam to 45 x za sebou a stále nechápem o čo vlastne kráča. Myslíte, že tí čo píšu tieto zákony sa tomu rozumejú?
Ako však pri kontrole dokážem kdo má pravdu? Sto ľudí sto chutí.:p
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

domacnost
Ako však pri kontrole dokážem kdo má pravdu? Sto ľudí sto chutí.:p

Bojujem do posledného dychu
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať