Zavrieť

Porady

uprava styku maloletej s otcom

Dobry den, mam takyto problem... pri rozvode styk nasej maloletej dcerky s jej otcom bol stanovený,ako neobmedzeny, to moj exmanzel pochopil tak,ze ked mu to vyhovuje, ja mu malu musim dat vzdy, ma 4 roky. musim mu dat malu vzdy,ked si on zmysli, ako keby bola kus nabytku z pozicovne...a jemu je to jedno, ci mame iny program alebo podobne, a stalo sa aj to,ze ked po mesiaci ho napadlo ze ju chce, ked ju priviezol,tak z neho bolo citit alkohol, mozem podat ziadost na upravu styku s maloletou na konkretne dni a hodiny? aby proste bol v tom nejaky system,aby som aj ja mohla zariadit nas volny cas nejakym sposobom.. a je moznost dat do ziadosti formulku, ze v pripade ak proste bude ex pod vplyvom alkoholu,ze ju viac uz nemoze mat alebo podobne?? lebo aj pocas nasho manzelstva sa stalo,ze pod vplyvom soferoval a vystrajal,len som bola hlupa,ze pocas rozvodoveho konania som to nepovedala,lebo som chcela "pokojny" rozvod...moja chyba! ake podmienky sa mozu spisat ohladne tych navstev a casu? kedze robi ako kamionista a domov chodi iba raz za cas, bude to sud brat do uvahy?... prosim poradte mi.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    To, ze ma otec dohodnuty neobmedzeny styk s dietatom neznamena, ze si moze prist neohlasene hocikedy...Ty tiez nie si povinna sediet s dietatom stale doma a cakat ci nahodou nezazvoni.

    Ziadaj od otca,aby respektoval aj tvoje prava a navstevu ti vopred telefonicky ohlasil a dohodol sa.
    Alebo sa dohodnite na nejakych pravidelnych terminoch,aby ste si obaja mohli naplanovat cas a program vopred.
    Ak sa nebude dat dohodnut,mozes sa obratit na sud. Aspon mas v rukach argumenty, ze si sa snazila situaciu riesit.

    uprava styku maloletej s otcom

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.