Zavrieť

Porady

P O R A D A - čo na to manžel, manželka ?

Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Zahajujem prieskum názorov na PORADU našich polovičiek /chápte manželov a manželky s nami žijúcich pod jednou strechou . Veľmi by som privítala Vašu otvorenú a úprimnú diskusiu , čo kedy , a ako .


Takže začnem : moja uhundraná polovička sa pomaly so mnou rozvádza , že som závisláčka na PORADE a vraj "mám sa ísť liečiť na Prednú Horu" ? :p :p :p :p :p Že vraj požiada Braňa Mojseja , aby mi to vybavil


Takže kolegovia očakávam aj od Vás nejaké nežné lichôtky od partnerov a partneriek, ktoré nám možno spríjemnia stresujúce chvíľe pri vypracovávaní našich DP. Odreagujte sa na chvíľku prosím a zasmejme sa spoločne ........:p :p


P.S. Dúfam , že ma nenecháte v " hanbe "a budem sa musieť s týmto neduhom vysporiadavať sama :p a smiať sa sama ako "blondínka ".
Naposledy upravil Zita5 : 13.02.06 at 06:57
Usporiadat
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

Sedím v posteli, na kolenách mám notebook. Ktovie, čo si o mne myslí? Môj spolubývajúci je veľmi trpezlivý, ja mu dokonca rozprávam "zážitky" z Porady. Normálne má prehľad čo sa tu rieši. Tiež je podnikateľ a pomaly ho vzdelávam.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Johanka
Sedím v posteli, na kolenách mám notebook. Ktovie, čo si o mne myslí? Môj spolubývajúci je veľmi trpezlivý, ja mu dokonca rozprávam "zážitky" z Porady. Normálne má prehľad čo sa tu rieši. Tiež je podnikateľ a pomaly ho vzdelávam.
Ja som to tiež chcela spraviť:p , do postele si zobrať notebook , ale nepokúšala som radšej čerta .:p
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Môj spolubývajúci je niekedy zo mňa nervózny a niekedy zase trpezlivý, včera bol dokonca natoľko trpezlivý, že pristal na to , že sa zoznámi s mojimi priateľmi z porady. Zainteresovaní vedia o čom píšem.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Zitka závislákov je nás tu viac Ale ja bez mangela by som tu vlastne ani nemala reagovať. Hm, len teraz neviem, je to šťastie v nešťastí? A Braňo je pre nás primladý Žeby sa Tvoj manžel na to spoliehal? Ináč oceňujem jeho zmysel pre humor
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Tento príspevok píšem už z Prednej Hory, čiže dobrá správa - je tu pripojenie na internet.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Jozef Mihál
Tento príspevok píšem už z Prednej Hory, čiže dobrá správa - je tu pripojenie na internet.
Jožko, keď pobeháš Predné a Zadné hory, nezabudni sa vrátiť na západné Slovensko
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Jozef Mihál
Tento príspevok píšem už z Prednej Hory, čiže dobrá správa - je tu pripojenie na internet.
Pán Mihál :p :p :p :p :p :p
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Zitka, nuz nepoviem asi len za seba, ale za mnohych poradakov, ze tymito problemami sme presli mnohi, je to asi tym, ze aj ty si zrazu nasla ludi s podobnymi zaujmami ako ty, venujucim sa prace tej sfere ako ty sama. Za seba viem povedat, ze chce to triezvy zaujem a pohlad a ako sa vravi nic sa nema prehanat.
Jozko, prosim ta vsak mas blizsie Pezinok Pirselovu (myslim-ak som este nie od tehotnosti dementna)psychiatricku liecebnu, alebo ta tam lakaju tie tzv.osobnosti
0 0
helas helas

helas je offline (nepripojený) helas

Mňa práve načapali zase na Porade. Synova reakcia "a už kuká a kuká".
Čo je horšie načapali ma aj s tanierom pri počitači, čo som im ja zakazovala, takže mám po autorite. To dokáže Porada a som rada, že je.
Zdravím všetkých závislákov
Helas
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

helas
Mňa práve načapali zase na Porade. Synova reakcia "a už kuká a kuká".
Čo je horšie načapali ma aj s tanierom pri počitači, čo som im ja zakazovala, takže mám po autorite. To dokáže Porada a som rada, že je.
Zdravím všetkých závislákov
Helas
najlepšia radosť škodoradosť, poznávam, že nielen ja mám takéto zážitky....
0 0
Pepa Pepa

Pepa je offline (nepripojený) Pepa

helas
Mňa práve načapali zase na Porade. Synova reakcia "a už kuká a kuká".
Čo je horšie načapali ma aj s tanierom pri počitači, čo som im ja zakazovala, takže mám po autorite. To dokáže Porada a som rada, že je.
Zdravím všetkých závislákov
Helas
Hm, mňa tiež s tanierom aj bez taniera, s pohárom aj so šálkou. Veď tak to aj vyzerá - ako dostanem omrvinky z klávesnice? Vysávač to nedokátal.
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

Pepa
Hm, mňa tiež s tanierom aj bez taniera, s pohárom aj so šálkou. Veď tak to aj vyzerá - ako dostanem omrvinky z klávesnice? Vysávač to nedokátal.
Otočiť klávesnicu "hore nohami" a vytrieskať po chrbte - všetko vypadne - skús pri vypnutom PC.
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Pepa
Hm, mňa tiež s tanierom aj bez taniera, s pohárom aj so šálkou. Veď tak to aj vyzerá - ako dostanem omrvinky z klávesnice? Vysávač to nedokátal.
Ak máš myčku, tak ju tam daj spolu s riadom. Vyčistí dokonale bez problémov. Je to odskúšané. :p
0 0
Pepa Pepa

Pepa je offline (nepripojený) Pepa

Jasné vyskúšam - pridám leštidlo
0 0
rada rada

rada je offline (nepripojený) rada

U nás je to tak, ja pri počítači na porade v pracovni a ten môj v obývačke na gauči pri pozeraní telky. Jeho nebaví počítač a mňa zase jeho filmy. Občas ho poinformujem čo sa deje na porade, on mňa občas o tom čo bolo v telke. Takže sme si fifty-fifty a je u nás kľud.
0 0
ajobs ajobs

ajobs je offline (nepripojený) ajobs

muž
.... moja polovička si už pomaly zvykla.
Dúfam, že nebudem musieť na Prednú Horu.:p
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Pepa
Jasné vyskúšam - pridám leštidlo
Prikladám link na článok:
http://pocitace.sme.sk/clanok.asp?cl=2566860
0 0
Pepa Pepa

Pepa je offline (nepripojený) Pepa

Zuzi - vidím, že nesranduješ - teda myslím s tou umývačkou
Ale rozskrutkovať, rozobrať a čo ja viem čo ešte - sranduješ
0 0
ajobs ajobs

ajobs je offline (nepripojený) ajobs

muž
Zuzka
Skvelý nápad, určite ho vyskúšam.
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Pepa
Zuzi - vidím, že nesranduješ - teda myslím s tou umývačkou
Ale rozskrutkovať, rozobrať a čo ja viem čo ešte - sranduješ

Veru nesrandujem, na ten článok som natrafila náhodou. Vyskúšali sme to a klávesnica fakt funguje. Syn ju rozobral a aj poskladal, ja som iba asistovala.
Tak hurá do toho!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať