Zavrieť

Porady

Čím na sokel z olejovej farby?

Zdravim. Potrebujem dat dolu stary plasticky sokel robeny zrejme olejovou farbou - taky ako byval kedysi v skolach do vysky cca 1.2m po stenach. Skusal som odstranovac starych naterov. Ciatocne sokel rozlepta a ide potom dolu spachtlou, ale nie celkom a bolo by to asi treba robit dvakrat. Strasne to smrdi (mam male dieta) a ide to pomaly. Uvazoval som nad zbrusenim pasovou bruskou, ale s tymto nemam ziadne skusenosti (brusku nemam a musim pozicat). Mal niekto podobny problem?

Diky
Marek
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lapejko je offline (nepripojený) lapejko

    živnostník remeselník lapejko
    teplovzdušná pištoľ alebo benzínová lampa, ale takisto to smrdí, rýchlejšie je to osekať z vrchnou vrstvou omietky, napenetrovať a prestierkovať napr. sadrovou omietkou Rigips Rimano Uni.

    qwert1 je offline (nepripojený) qwert1

    qwert1
    ja davam dole staru farbu bruskou na beton, zo spajze som daval takto olejovu farbu,slo to vcelku dobre,aj ked zasa je tam prasnost (pri pouziti odsavania mensia)

    M22 je offline (nepripojený) M22

    M22
    Diky za rady aj za link. Skusal som to rucne brusnym papierom 40-tkou a celkom to ide. Idem asi teda skusit pasovu brusku a samozrejme potom to cele prestierkujem. Dam vediet ako som dopadol.

    Diky moc
    Marek

    Čím na sokel z olejovej farby?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.