Zavrieť

Porady

Choroba hrusky, alebo nieco ine?

Dobry den,

mam otazku ohladne zvlastneho stavu hrusky (Wiliamsova) zasadenej tuto jar. Najskor sa zacali robit na listoch cierne flaky, neskor cerneli cele listy a nakoniec uz cerneju vysychaju cele konariky (postrek som spravil). Zvlastne je ze je vypaleny kus travy a poda (kde sa vobec neujala ziadna trava a burina) okolo stromku. Pri dalsich stromkoch sa nic taketo nestalo. Neviem to akosi cele chapat - nemohlo by ist aj o nieco take, ze tam niekto mohol vyliat nieco co znicilo stromcek? V prilohe su fotky hrusky a stavu travy a pody okolo



Dakujem za radu

Jan
Naposledy upravil medium1 : 29.06.12 at 17:29 Dôvod: vlozenie prilohy
P6290308.jpg  
P6290306.jpg  
1/1
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    To vyzera vazne ako spalene,alebo poliate nejakou "nekypou"...
    Skus poskodene konare obstrihat,ak nie je zasiahnuty koren, mozno sa spamata.

    To nevies,kto ti po dvore nieco vylieva?

    wagner je offline (nepripojený) wagner

    wagner
    Ja by som na Tvojom mieste poslala fotky p.Ing. Matlákovi cez floraservis. Ten to odborne zhodnotí, je to veľmi milý, ochotný človek.

    medium1 je offline (nepripojený) medium1

    medium1
    No v tomto hlade naozaj nechapemco tam mohlo byt vyliate veru - mamsice spika coocura vsetko co sa nove kde zasadi ale toto by bolo nad jeho sily v takom rozsahu a intenzite - zlikvidoval zatial jednu tuju,co ju stale ocikava donekonecna. Skusimto teda ostrihat a ak by som mohol aj poprosit o kontakt na toho p.Ing. Matlaka - pokusil by som sa ho oslovit.

    Dakujem za pomoc)

    medium1 je offline (nepripojený) medium1

    medium1
    ) Ten cocour nie je kocur - to mi blbne klavesnica - malo tam byt ze mam psika, co ocura vsetko nove co sa zasadi. Je to francuzsky buldocek, nie je teda velky ale cika a inac sa prejavuje aj za 3 psikov.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    hned mi bol divny tene cocour ...ale fakt sa to strasne zle cita a je to nezrozumitelne...

    ohrad si stromky nizkym pletivom,ak ti ich pes ocikava
    ale ten velky flak naokolo sa mi nezda od psa

    Choroba hrusky, alebo nieco ine?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.