Zavrieť

Porady

Splátky cez Quatro za 10 EUR

Chcem si kúpiť fotoaparát za 440 EUR na splátky cez Quatro a majú teraz akciu, že môžem splácať za pevnú sumu. Len neviem, či je to konečná suma, ktorú budem splácať alebo k tomu treba pripočítať aj úroky. Nemáte s tým niekto skúsenosti ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misho188211 je offline (nepripojený) misho188211

    misho188211
    No myslím si, že oni to ani nepovedia na rovinu. A nechcel som udávať všetky svoje osobné info aby mi potom nechodili nejaké reklamné e-maily, pošta alebo aby mi vyzváňal telefón každý deň ...

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    misho188211 Pozri príspevok
    No myslím si, že oni to ani nepovedia na rovinu. A nechcel som udávať všetky svoje osobné info aby mi potom nechodili nejaké reklamné e-maily, pošta alebo aby mi vyzváňal telefón každý deň ...
    Preco by ti to nepovedali na rovinu? Ich hovory sa nahravaju, takze ak by si dostal nepravdive informacie (o com pochybujem), tak sa mozes branit.
    Ak chces mat vacsiu istotu, tak zadaj svoj dotaz pisomne na ich mail a odpoved si odloz...

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    Quattro maju vysoké uroky od 14 do 17 % aj viac,

    využi radšej prečerpanie účtu napríklad....

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    tak si ten foták kúp tam kde ponúkajú aj iný splátkový servis....ja využívam cetelem......tam nepreplácam...samozrejme pri určitej dlžke úveru...

    Splátky cez Quatro za 10 EUR

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.