Zavrieť

Porady

Sponzor alebo skôr dotácia?

Ahojte, už je tomu asi 5 rokov čo prevádzkujeme online ligu v jazdení na formule1, a po viacerých neúspešných pokusoch vo väčších firmách, alebo v inštitúciách spojených s motošportom som nejak vzdal snahu o získanie sponzora alebo nejakej dotácie na chod.

V podstate sme skupina mladých (aj) ľudí, asi 30 ľudí ktorí sa pravideľne stretávame online pri počítačoch a súperíme proti sebe, máme vlastné pravidlá, stránku (www.libf1.info), tabuľky a všetko okolo toho.. stretávame sa aj osobne, odovzdávame ocenenia a podobne.. platíme si za server aby sme mohli jazdiť, za stránku, reklamné predmety, ocenenia a podobne.

Máme vypracovanú aj akúsi prezentáciu ligy (chceme ju prerobiť) no netuším koho by sme mohli osloviť a v akom smere.. nepotrebujeme veľa peňazí, len bol by som rád ak by som to nemusel ťahať z vlastného ale keďže je to nezisková a verejne prospešná činnosť že by som tie prostriedky od niekoho získal...

Poraďte ak viete niekto, ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Ericsoft je offline (nepripojený) Ericsoft

    Ericsoft
    Platia, každý pilot musí mať akože svoju licenciu, ale je mi nepríjemné pýtať od študentov 5 či viac €, viem že je to smiešna suma ale nepokryje všetky náklady..

    Sponzor alebo skôr dotácia?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.