Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    HankaH je offline (nepripojený) HankaH

    HankaH
    Keď nerátam slovenské diaľnice (ročná za 50 €, desaťdňová za 10 €), tak ešte sme potrebovali desaťdňovú rakúsku diaľničnú známku za 8 € .

    Helik3 je offline (nepripojený) Helik3

    Aka som,taka som.Som jednoducho zena.Ked sa mi zachce smiat,smejem sa pojasena... ...viac Helik3
    kam presne idete do Talianska a kedy? mi sa chystáme tiež, ale až v Septembri..

    HankaH je offline (nepripojený) HankaH

    HankaH
    Mýto sa platí podľa toho, akú vzdialenosť po diaľnici prejdeš. My sme boli minulý rok v Misano Adriatico, čo je asi 30 km pod Rimini a platili sme 30 € tam a 30€ späť. O dva týždne sa tam chystáme zase.

    Helik3 je offline (nepripojený) Helik3

    Aka som,taka som.Som jednoducho zena.Ked sa mi zachce smiat,smejem sa pojasena... ...viac Helik3
    HankaH Pozri príspevok
    Mýto sa platí podľa toho, akú vzdialenosť po diaľnici prejdeš. My sme boli minulý rok v Misano Adriatico, čo je asi 30 km pod Rimini a platili sme 30 € tam a 30€ späť. O dva týždne sa tam chystáme zase.
    to je len samotné mýto v Taliansku a čo ostatné dialnice ? koľko ma budú stáť?

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    na rozdiel od platby za slovenské "dialnice" sa platba za rakuske dialnice

    a myto za tunely a tiež myto za talianske dialnice VEĽMI ale VEĽMI oplatí.....

    Tak kvalitne dialnice ako maju Taliani som nevidel ani v Nemecku...

    Helik3 je offline (nepripojený) Helik3

    Aka som,taka som.Som jednoducho zena.Ked sa mi zachce smiat,smejem sa pojasena... ...viac Helik3
    HankaH Pozri príspevok
    Keď nerátam slovenské diaľnice (ročná za 50 €, desaťdňová za 10 €), tak ešte sme potrebovali desaťdňovú rakúsku diaľničnú známku za 8 € .
    no všetko majú tuším lacnejšie ako my

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.