Zavrieť

Porady

web stránka -problem

Vytváram si vlastné web stránky a potreboval by som poradiť. Na web stránku chcem umiestniť prezentácie z powerpoint2007 ppsx. Predstava je taká na stránke bude zobrazená prvá stránka prezentácie a po kliknutí sa prezentácia spusti automaticky v novom okne (bez ďalšieho klikania. Ak by nebolo možné zobraziť automaticky prvú stránku prezentácie tak by som tam dal obrázok z prezentácie a po kliknutí by sa mala automaticky spustiť prezentácia. Otázne je ako sa to dá urobiť , tak aby sa to automaticky spúšťalo.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    PaloPa je offline (nepripojený) PaloPa

    PaloPa
    Ja používam pre konverziu ppt, pptx pre webové použitie jeden šikovný nástroj.
    Link: http://www.slideshare.net/

    Stačí sa zaregistrovať, nahrať tam svoju prezentáciu,
    a link na skonvertovanú prezentáciu použiť vo svojej app.

    Palo

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Ja sa uz dlhsiu dobu nevenujem webom, ale myslim, ze to co chces asi nie je mozne (samozrejme mozem sa mylit, je mozne ze existuje aj nejaky plugin do browserov pre powerpointovske animacie).
    Mozne bude asi len prezentaciu spustit cez MS powerpoint
    Inak ak chces nejake animacie na webe, tak zrejme asi len naprogramovat vo flashi

    web stránka -problem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.