Zavrieť

Porady

súrne - chceme ísť dnes s dcérkou do polska na trhy - nemá pas

Peknú sobotu všetkým, sme na dovolenke blízko Poľska, chceme ísť na trhy, ale 3 ročnú dcérku mám zapísanú v pase, miestny mi hovoria, že kľudne môžeme ísť, len ja teraz neviem ako to je po novom, či sa to týka aj Poľska, že má mať dieťa vlastný pas. Ďakujem za rýchle odpovede
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    kľudne choď , ešte sa mi nestalo pri kontrole v Polsku žeby chceli doklady spolucestujucich.

    Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

    Nandrolon
    Ja som išiel asi deň potom ako bol ten "poplach" /22.6.2012/, a 3 km od domu - v ČR ma zastavili policajti, komplet kontrola auta a emisnej kontroly + STK-čky /ročník 1996 - išiel som starým mám doma aj ročník 2012/ a že "doklady od všetkých spolujazdcov". Najskôr som zhasol motor, a odopol si pás /aby som sa mohol hýbať :-)))/
    Dal som svoje doklady + pas pre malú /17 mesiacov - žena ho doniesla večer pred tým/ a vrchol bol, keď ešte pýtali doklady od mojej ženy /tak som ich predložil, nakoľko ich mala pokope/, lebo nazad šoférovala -kto by si nedal na grilovačke na JAVOROVOM VRCHU pár piv..... Po kontrole som dostal pochvalu že mám všetko zgumičkované a v poriadku, pozdravil som a išli sme na výlet....
    Ak by sme mali pas, kde by to dieťa bolo zapísané, možno by bolo treba použiť viac viet ako "dobrý deň", "nech sa páči", "ďakujem" a "dovidenia"... ale som presvedčený že by to išlo.... teda konkrétne s tými policajtami, ktorí ma zastavili....

    súrne - chceme ísť dnes s dcérkou do polska na trhy - nemá pas

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.