Zavrieť

Porady

Prihláška na Ing. stupeň - 2.kolo

Ahojte,
potreboval by som poradiť ohľadne podania prihlášky na Ing. stupeň. do DRUHÉHO KOLA. Problém je v tom, že prihlášku na Ing. stupeň som si už podal v PRVOM KOLE a bol som aj PRIJATÝ na študijný odbor.
Akosi som si však neskoro prehodnotil, že by som radšej študoval iný odbor (ten ktorý som mal v prihláške v prvom kole uvedený ako alternatívny). Otázka teda je, či je možné poslať ďalšiu prihlášku do druhého kola, keď som už bol prijatý v prvom kole na nejaký študijný program.
(na študijnom "milá pani ochotne" reaguje na moje otázky a prosbu o radu, tak som sa obrátil sem.
Ďakukem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    jasne, že sa môžeš prihlási, ak stíhaš termín.....
    veď tým, že si prijatý, neznamená, že uvedený študijný odbor budeš študovať, zápis ste do akadem. roka 2012/2013 určite ešte nemali.....

    Ibanez2 je offline (nepripojený) Ibanez2

    Ibanez2
    Okej, dakujem za odpoved! Len som sa chcel uistit, pretoze s tetou na studijnom som mal mensi konflikt a momentalne sa jej volako nechce odpovedat na moje otazky

    Prihláška na Ing. stupeň - 2.kolo

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.