Zavrieť

Porady

Uzavretie témy zo strany zadávateľa témy

luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

V intenciách príspevku č. 1174 http://www.porada.sk/t176677-p118-up...ml#post2092718 zakladám novú tému a chcem sa opýtať, ako môžem uzavrieť vlastnú tému. Už som sa na to raz pýtala, ale asi sa nič nezmenilo. Aj som označila najužitočnejšiu odpoveď, aj som klikla na ok, že chcem tému uzavrieť a stále je otvorená. Nedá sa s tým niečo urobiť, pridať nejakú ikonku len pre zadávateľa témy, ktorá by len jemu umožnila uzavrieť tému bez ohľadu na počet ďalších potrebných klikov na vyriešené zo strany iných poraďákov? Ď.
Naposledy upravil luja5 : 25.07.12 at 07:27
Usporiadat
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Mne tieto témy a krčovitá snaha o "moderovanie" porady cez zatvaranie tém a klikania na" neužitočné" a "vyriešené"

či odkazy tym a tym ľuďom ("prosím aby "xxxxx" a "yyyyyy" neprispievali do tejto témy")

pripadá ako snaha Dračika byť požiarnikom a nakoniec aj tak všetko okolo neho skončilo v plameňoch a dyme.

Ja sa smejem z toho !
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

luja5 Pozri príspevok
V intenciách príspevku č. 1174 http://www.porada.sk/t176677-p118-up...ml#post2092718 zakladám novú tému a chcem sa opýtať, ako môžem uzavrieť vlastnú tému. Už som sa na to raz pýtala, ale asi sa nič nezmenilo. Aj som označila najužitočnejšiu odpoveď, aj som klikla na ok, že chcem tému uzavrieť a stále je otvorená. Nedá sa s tým niečo urobiť, pridať nejakú ikonku len pre zadávateľa témy, ktorá by len jemu umožnila uzavrieť tému bez ohľadu na počet ďalších potrebných klikov na vyriešené zo strany iných poraďákov? Ď.
Toto vôbec nie je dráčikovská snaha. Keď založím tému a považujem ju za vyriešenú, prečo by som sa mala prosíkať iným, aby klilki na uzatvorenie nech sa v téme nepokračuje? Ak to nie je vyriešené pre niekoho iného, nech si požiada o jej otvorenie, alebo nech si založí vlastnú tému.
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
dávnejšie predsa táto možnosť tu bola, to si pamätám, lebo som raz založila nejakú tému, už neviem akú, proste som potrebovala radu a keď som to považovala za vyriešené, tak som zamkla, ešte si pamätám aj to, že som napísala, že tému uzavrem, keď ma pamäť neklame tak tuším to bola téma , že ako nájsť heňa...........
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Postup si mala správny, keď vyberieš najužitočnejšiu odpoveď, potom potvrdíš že si želáš tému aj uzavrieť - to by malo tému uzavrieť. Skús to urobiť s mojim príspevkom a buď pozorná pri tom kroku kde sa ťa pýta. Uvidíme, možno je to "pokazené" alebo len nejasne spravené. Napíš koment aj keď sa to uzavrie
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Richard Pozri príspevok
Postup si mala správny, keď vyberieš najužitočnejšiu odpoveď, potom potvrdíš že si želáš tému aj uzavrieť - to by malo tému uzavrieť. Skús to urobiť s mojim príspevkom a buď pozorná pri tom kroku kde sa ťa pýta. Uvidíme, možno je to "pokazené" alebo len nejasne spravené. Napíš koment aj keď sa to uzavrie
1. Najlepšia odpoveď - klik.
2. Želáte si tiež označiť tému za vyriešenú a uzavrieť ju? - Klik na OK.
3. Téma nie je uzavretá .
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
takže je to pokazané
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Môžem potvrdiť - je to pokazené - skúsila som na téme http://www.porada.sk/t191436-nazehlo...na-textil.html
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Barbara Pozri príspevok
takže je to pokazané
Llívia Pozri príspevok
Môžem potvrdiť - je to pokazené - skúsila som na téme http://www.porada.sk/t191436-nazehlo...na-textil.html
Pokazené ...
Alebo nejasne spravené ... pre počítač ... ktorý nerozumie tomu, čo s tým má urobiť ...
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

luja5 Pozri príspevok
Pokazené ...
Alebo nejasne spravené ... pre počítač ... ktorý nerozumie tomu, čo s tým má urobiť ...
Pre PC je to vždy jasné: PC spraví len to, čo mu povieš, nie to, čo chceš aby urobil
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Barbara Pozri príspevok
takže je to pokazané
už to funguje

http://www.porada.sk/t198287-dobrovo...ml#post2111845
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Keď vyberiem najlepši odpoveď, ale neuzatvorím tému, a chcem ju uzatvoriť neskôr, aj tak musím čakať na 3 kliky na "Vyriešené.
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
Llívia Pozri príspevok
Keď vyberiem najlepši odpoveď, ale neuzatvorím tému, a chcem ju uzatvoriť neskôr, aj tak musím čakať na 3 kliky na "Vyriešené.

Lívia, nečakaj, ale napíš, že "" prosím 3 kliky """ na uzatvorenie
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Nemáš pravdu, práve som uzavrela svoju tému z roku 2007. A ak aj bola niekde chyba, Richard ju opravil a uzatváranie tém funguje, túto tému by som preto rovno zmazala.
0 0
noemi-ke noemi-ke

noemi-ke je offline (nepripojený) noemi-ke

Uzatvorlila som bez problemov temu z roku 2010.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

13:43
kukučka Pozri príspevok
Nemáš pravdu, práve som uzavrela svoju tému z roku 2007. A ak aj bola niekde chyba, Richard ju opravil a uzatváranie tém funguje, túto tému by som preto rovno zmazala.
13:47
noemi-ke Pozri príspevok
Uzatvorlila som bez problemov temu z roku 2010.
Čo tak prečítať celú tému?

13:27
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Barbara Pozri príspevok
Lívia, nečakaj, ale napíš, že "" prosím 3 kliky """ na uzatvorenie
Ide o to, aby som nemusela čakať a ani prosiť o 3 kliky (len 2, jeden môže byť môj). Aby som mohla uzatvoriť tému aj inak, ako cez najlepšiu odpoveď.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Lívia, nerozumiem tvojej reakcii. Funguje to tak, ako si chcela v tomto príspevku (Richard zrejme niečo opravil, zistila som to, keď som chela pridať reakciu do témy, ktorú som priložila)

http://www.porada.sk/t198277-uzavret...ml#post2111613
0 0
noemi-ke noemi-ke

noemi-ke je offline (nepripojený) noemi-ke

Llivia -Preco si myslis, ze moj prispevok patril tebe a tvojmu prispevku? Oznamila som to nicku Luja 5, ktora s tym mala problem.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

kukučka Pozri príspevok
Nemáš pravdu, práve som uzavrela svoju tému z roku 2007. A ak aj bola niekde chyba, Richard ju opravil a uzatváranie tém funguje, túto tému by som preto rovno zmazala.
Čítaj ešte raz a nehádaj sa zbytočne, dobre?
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Barbara Pozri príspevok
Lívia, nečakaj, ale napíš, že "" prosím 3 kliky """ na uzatvorenie
Tému, ktorú som založila a nie je v nej žiadna odpoveď alebo je tam len moja odpoveď, keď tému vyriešil "SAMO", tiež neuzavriem bez toho, aby 2 + ja klikli na vyriešené.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať