Zavrieť

Porady

Uzavretie témy zo strany zadávateľa témy

luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

V intenciách príspevku č. 1174 http://www.porada.sk/t176677-p118-up...ml#post2092718 zakladám novú tému a chcem sa opýtať, ako môžem uzavrieť vlastnú tému. Už som sa na to raz pýtala, ale asi sa nič nezmenilo. Aj som označila najužitočnejšiu odpoveď, aj som klikla na ok, že chcem tému uzavrieť a stále je otvorená. Nedá sa s tým niečo urobiť, pridať nejakú ikonku len pre zadávateľa témy, ktorá by len jemu umožnila uzavrieť tému bez ohľadu na počet ďalších potrebných klikov na vyriešené zo strany iných poraďákov? Ď.
Naposledy upravil luja5 : 25.07.12 at 07:27
Usporiadat
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

kukučka Pozri príspevok
Nemáš pravdu, práve som uzavrela svoju tému z roku 2007. A ak aj bola niekde chyba, Richard ju opravil a uzatváranie tém funguje, túto tému by som preto rovno zmazala.
Luja5 sa pýtala na uzatvorenie témy zadávateľom cez nejakú ikonku, nielen vybraním najlepšej odpovede.

luja5 Pozri príspevok
V intenciách príspevku č. 1174 http://www.porada.sk/t176677-p118-up...ml#post2092718 zakladám novú tému a chcem sa opýtať, ako môžem uzavrieť vlastnú tému. Už som sa na to raz pýtala, ale asi sa nič nezmenilo. Aj som označila najužitočnejšiu odpoveď, aj som klikla na ok, že chcem tému uzavrieť a stále je otvorená. Nedá sa s tým niečo urobiť, pridať nejakú ikonku len pre zadávateľa témy, ktorá by len jemu umožnila uzavrieť tému bez ohľadu na počet ďalších potrebných klikov na vyriešené zo strany iných poraďákov? Ď.
Sú témy, kde zadávateľ témy najlepšiu odpoveď nevyberie - napíše otázku, potom problém vyrieši sám, napíše, ako ho vyriešil, aby pomohol iným s rovnakým problémom, ale nemôže tému uzatvoriť, aj keď pre neho je vyriešená.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Llívia Pozri príspevok
Luja5 sa pýtala na uzatvorenie témy zadávateľom cez nejakú ikonku, nielen vybraním najlepšej odpovede.



Sú témy, kde zadávateľ témy najlepšiu odpoveď nevyberie - napíše otázku, potom problém vyrieši sám, napíše, ako ho vyriešil, aby pomohol iným s rovnakým problémom, ale nemôže tému uzatvoriť, aj keď pre neho je vyriešená.
Lívia, neviem čo riešiš. V každej téme, pri každom príspevku je tlačítko nahlás. Ak nahlásiš moderátorovi, že tému chceš uzatvoriť, tak ti ju bez problémov uzatvorí. Rovnako, ak niekto (3 poraďáci) tému uzatvoria a ty ju považuješ za nevyriešenú, môžeš požiadať o jej otvorenie. A potom ju už neuzatvorí nikto (TIbor zdá sa mi písal, že vtedy ju už nemôže uzatvoriť ani moderátor, musí to urobiť len admin)
3 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

veronikasad Pozri príspevok
Lívia, neviem čo riešiš. V každej téme, pri každom príspevku je tlačítko nahlás. Ak nahlásiš moderátorovi, že tému chceš uzatvoriť, tak ti ju bez problémov uzatvorí. Rovnako, ak niekto (3 poraďáci) tému uzatvoria a ty ju považuješ za nevyriešenú, môžeš požiadať o jej otvorenie. A potom ju už neuzatvorí nikto (TIbor zdá sa mi písal, že vtedy ju už nemôže uzatvoriť ani moderátor, musí to urobiť len admin)
Veronika, neviem, čo máš za problém. Luja5 sa pýtala jasne: "Nedá sa s tým niečo urobiť, pridať nejakú ikonku len pre zadávateľa témy, ktorá by len jemu umožnila uzavrieť tému bez ohľadu na počet ďalších potrebných klikov na vyriešené zo strany iných poraďákov?" Asi tým nemala na mysli nahlasovanie príspevkov moderátorom. Pod témou a príspevkami je: užitočné, neužitočné, súhlasím, komentár, odpovedať, citovať, ikonka pre viac citácií a koniec. Ani pri jednej téme či príspevku nevidím tlačidlo "Nahlás". Takže jediný spôsobm, ako môžem niečo "nahlásiť", je napísať SS moderátorovi, no on si ju ani nemusí prečítať. Prečo písať SS moderátorovi, ak by sa dalo uzatvorenie témy vyriešiť inak - cez nejakú ikonku?
O tom otvorení uzatvornej témy viem, možno si pomohla niekomu inému
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Llívia Pozri príspevok
Veronika, neviem, čo máš za problém. Luja5 sa pýtala jasne: "Nedá sa s tým niečo urobiť, pridať nejakú ikonku len pre zadávateľa témy, ktorá by len jemu umožnila uzavrieť tému bez ohľadu na počet ďalších potrebných klikov na vyriešené zo strany iných poraďákov?" Asi tým nemala na mysli nahlasovanie príspevkov moderátorom. Pod témou a príspevkami je: užitočné, neužitočné, súhlasím, komentár, odpovedať, citovať, ikonka pre viac citácií a koniec. Ani pri jednej téme či príspevku nevidím tlačidlo "Nahlás". Takže jediný spôsobm, ako môžem niečo "nahlásiť", je napísať SS moderátorovi, no on si ju ani nemusí prečítať. Prečo písať SS moderátorovi, ak by sa dalo uzatvorenie témy vyriešiť inak - cez nejakú ikonku?
O tom otvorení uzatvornej témy viem, možno si pomohla niekomu inému
SS môže prehliadnuť, ale na tlačítko nahlás reagujú moderátori vždy - moja skúsenosť (SS nepíšem).
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

alla66 Pozri príspevok
Dúfam, že nebudem ale chcela by som sa dozvedieť, ako uzamknem tému ktorú moderátori znova otvorili.
Takýchto novootvorených tém je tu dosť ....

Konkrétne sa jedná o tému http://www.porada.sk/t150576-p14-zvi...cich-temy.html
Téma sa dá uzatvoriť aj bez vyznačenia naj odpovede na lište vedľa "práca s témou" máš administrative
neviem či to funguje aj v znovuotvorenej
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Za súhlasím je nahlás - trojuholník, božie oko
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
veronikasad Pozri príspevok
Lívia, neviem čo riešiš. V každej téme, pri každom príspevku je tlačítko nahlás. Ak nahlásiš moderátorovi, že tému chceš uzatvoriť, tak ti ju bez problémov uzatvorí. Rovnako, ak niekto (3 poraďáci) tému uzatvoria a ty ju považuješ za nevyriešenú, môžeš požiadať o jej otvorenie. A potom ju už neuzatvorí nikto (TIbor zdá sa mi písal, že vtedy ju už nemôže uzatvoriť ani moderátor, musí to urobiť len admin)
kukučka Pozri príspevok
Téma sa dá uzatvoriť aj bez vyznačenia naj odpovede na lište vedľa "práca s témou" máš administrative
neviem či to funguje aj v znovuotvorenej
Dík, pozriem sa na to......otázku som zmazala, odpoveď som našla v predch.príspevku od veronikysad

PS: nevidím tam nič...
Naposledy upravil alla66 : 25.07.12 at 13:37 Dôvod: doplnenie odpovede
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

nahlásila som to, ale asi je to tak zámerne urobené, aby sa nemuseli znovu otvárať obľúbené témy
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Potvrdzujem že problém popísaný v zadaní tejto témy skutočne bol a bol v priebehu dňa opravený, ale ako čítam príspevky, niektorí testeri ma už predbehli
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Richard Pozri príspevok
Potvrdzujem že problém popísaný v zadaní tejto témy skutočne bol a bol v priebehu dňa opravený, ale ako čítam príspevky, niektorí testeri ma už predbehli
Richard, teraz je Porada znovu nastavená tak, že vyhodnotením najlepšej odpovede sa téma uzatvorí ?
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Richard Pozri príspevok
Potvrdzujem že problém popísaný v zadaní tejto témy skutočne bol a bol v priebehu dňa opravený, ale ako čítam príspevky, niektorí testeri ma už predbehli
Ďakujem .
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

veronikasad Pozri príspevok
Richard, teraz je Porada znovu nastavená tak, že vyhodnotením najlepšej odpovede sa téma uzatvorí ?
Môžeš si vybrať, či chceš vybratím najužitočnejšej odpovede zároveň aj zamknúť tému. Ak ju nechceš zamknúť, tak pri tomto hlásení "Želáte si tiež označiť tému za vyriešenú a uzavrieť ju?" dáš "Zrušiť" - najlepšia odpoveď bude označená a téma zostane stále otvorená.
Funguje to, práve som to 2x odskúšala.
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...som fakt dojatá dobročinnosťou niektorých z nás, ak už vadí téma, kde sa môžeme vyrečniť a vyžalovať, aj pochváliť s niečím pekným,len krútim hlavou a nejdem ani vysloviť, čo si myslím...čo ste to za ľudia?..denne tu pribudne kopa hlúpych tém, kde sa rozčuľujete nad všetkým možným a často pozastavujete nad ľudskou hlúposťou a téma, ktorá tu beží už na pokračovanie, tá vám vadí?...nechoďte tram, ak vám ide na nervy, môže vás z toho šlafiťtrak..vážne!..
Naposledy upravil pepsikova : 29.07.12 at 17:54
2 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať