Zavrieť

Porady

Zateplenie radovej zastavby

Prosim Vas viete mi poradit. Kupili sme dom v radovej zastavbe, kde uz sused z pravej strany byval. Vznikol nam problem pri zateplovani. Mame spolocny "vchod", ktory my chceme zateplit ale on s tym vrcholne nesuhlasi, lebo on ma nema vobec zateplene. Tak sme si zateplili iba polovicu steny, ktora patri nam. Nato sa nam vyjadril, ze je to protizakonne a ze nam neda suhlas ku kolaudacii. Prosim Vas mozete mi poradit ako mam postupovat??? On mi totizto povedal, ze v radovej zastavbe je to tak, ze celne steny su vzdy vzhladovo podla praveho domu (co je on) a ze tym padom aj farbe celej celnej steny a mojej bocnej steny musi byt rovnaka. Ked sme uz suhlasili s tym ze teda to namalujeme jeho farbou, tak na mna vytiahol, ze si musim strhnut aj zateplenie co mam nad svojimi dverami. Ma na to pravo???? Prosim poradte je to SURNE!!!! DAKUJEM101
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Váš dom je váš.Jeho je do toho akú máte fasádu bačovu fujaru.

    Adka83 je offline (nepripojený) Adka83

    Adka83
    Lenze on sa mi vyhraza pravnikom a ja neviem kde je pravda!!! Som zufala zateplenie je uz na stene, zajtra sa na tahat sietka do utorka malo byt vsetko hotove.....

    dushanbe je offline (nepripojený) dushanbe

    dushanbe
    Adka, ako vám to dopadlo s tým susedom? Dúfam, že ste sa nedali odradiť a zateplenie ste si nechali.

    Zateplenie radovej zastavby

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.