Zavrieť

Porady

mix fotografií v Adobe photoshop elements 6.0

Zdravím,

chcel by som zmiešať dve fotky, resp. fotku a logo do jedného obrázku, potom dopísať k tomu krátky text. to logo by bolo iba v jednej časti a čiastočne priehľadné. Nenašiel som na webe žiaden postup. Viete mi niekto s tým pomôcť?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Bergi je offline (nepripojený) Bergi

    Bergi
    Ďakujem za odpoveď, hlavne za videokurz. Len toho videa je tam hodne. Vedel by si mi poradiť postup: ako označiť čo chcem presunúť, kde nájdem nástroj presun.. ďakujem,

    vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

    vlado 33
    Otvoríš obidve fotky vo photoshope označíš čo chceš presunúť, vyberieš nástroj presun a pretiahneš myšou do druhej fotografie potom zvolíš nastroj text a napíšeš
    čo chceš potom to dáš uložiť do jednej vrstvy. stiahni si http://softmania.sk/graficke-programy/photoshop-videokurz tam sa naučíš základy.

    vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

    vlado 33
    Tu je taký jednoduchý postup ale neviem či to trošku pomôže lebo photoshop je zložitý program
    ktorý sa učí celé roky a ten úplny základ získaš skúšaním cez ten video kurz

    mix fotografií v Adobe photoshop elements 6.0

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.