Zavrieť

Porady

BAUMAX opačné zľavy

Zdravím chcel by som Vás upozorniť aby ste v Nitrianskom baumaxe nekupovali nic vo výpredaji alebo v zľave.
Dnes som bol v Baumaxe kôli kúpe sekáča na beton ktorý sa mi zlomil a potreboval som nový pamätal som si cenu za ktorú som ho tam kupoval nedávno bolo to 12€ žiadna zľava ani výpredaj.No dnes ma prekvapila výpredajová cena 13,99€.čo viac k tomu dodať,taktiež ma informovali známi ktorý tam pracujú že to je u nich úple bežné napríklad sprchový kút ktorý stál pred tým 630€ bol po zľave len za 700€.Aké máte s baumaxom skúsenosti vy?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Taketo "akcie" nerobi len Baumax. Je to uz stara,znama praktika vacsiny predajcov
    snáď milá osôbka Ingrid Ondruskova
    veru skúsenosť mám podobnú...asi si myslia, že Slováci majú slabú pamäť...ale nemajú!!!
    popravde..posledný rok ak ideme ako rodinka do Baumaxu, tak sa len poprechádzame a odchádzame preč /to už musí byť, aby sa mi tam niečo v normálnej cene zapáčilo../
    Aj naposledy sme chceli kúpiť masívnu dlažbu do záhrady /akoby nášlapnice/ a nakoniec
    som to kúpila cez www.bazos.sk a som spokojná...a o cene ani nehovorím....

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Ich taktika: bežná cena 650€ - potom zdvihnú na 750€ a dajú zľavu na 680€.

    BTW: takto to robia všetky obchodné reťazce - musia na zľavách zarobiť - nie?

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    V tomto retazci kupujem len kvietky, ked ich maju "cerstve" su krasne a cenovo pristupne. Chodia tam nakupovat aj kvetinarstva. napr. orchidea v marci stala tam 4 eura, ta ista v kvetinarstve 15 eur. Inak tam nekupujeme nic, nakolko aj my sme si vsimli ich praktiky.

    Halli je offline (nepripojený) Halli

    Halli
    Veľa ľudí nadávalo na Merkurymarket, ale tam karta zákazníka platí...mám zakaždým 5% dole a ešte sa dá aj zjednať s vedúcim ďalšia zľava...kúpila som tak veľa tovaru...
    V Baumaxe Vám je karta na dve veci a tiež tam už nekupujem kvôli ich strapňovaniu sa s cenami , blbé ošúchané tapety vo výpredaji majú za vyššie ceny ako v policiach s novým tovarom..a naposledy som kupila dlažbu, ktorá bola prehnutá/naposledy/...to sa mi ešte v Merkury nestalo...zatiaľ......v Baumaxe možu oslavovať aj 125-te výročie...kašlem ich.

    bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

    bjuty smis
    a čo je ešte podstatnejšie, sú strašne drahí...
    teraz som napr. chcel kúpiť fungicit na ošetrenie dreva -mali 1l ta cca 10....
    v bežnej drogerii alebo farby laky je bochemit za cca 4,5...
    to isté valčeky na malovanie a pod.....
    klasická 120l plastová smetná nádoba stál tuším 90.-, ja som kúpil u nás na obecnom úrade za 15.-...a potom budú tvrdiť, že robia z minimálnou maržou....
    Letko S minimálnou maržou 500%

    Braňo je offline (nepripojený) Braňo

    Braňo
    však akcia neznamená, že je niečo lacnejšie. ale lepšie to znie a ľudia po tom pachtia, lebo je to v akcii (a už nebude akcia)

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    alaya1 Pozri príspevok
    V tomto retazci kupujem len kvietky, ked ich maju "cerstve" su krasne a cenovo pristupne. Chodia tam nakupovat aj kvetinarstva. napr. orchidea v marci stala tam 4 eura, ta ista v kvetinarstve 15 eur. Inak tam nekupujeme nic, nakolko aj my sme si vsimli ich praktiky.
    Ked si nahodí maržu 300 % sukromnik , tak to je v poho , a ked supermarket zvýši cenu o niekoľko % je nanažraný ? !

    Zvláštne uvažovanie...

    jess je offline (nepripojený) jess

    žienka jess
    Kde má súkromník 300% ????????????????????????????????????????????

    Zaujímavé, že ľudia chodia zjednávať práve k súkromníkom a v super a hypermarketoch vyvalia za plný kôš potravín a hovadín 100 Eur bez mihnutia oka !!!!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.