Zavrieť

Porady

Ako odradit susedove macky od znackovania celehoho nasho domu

Kúpili sme starši dom a po rekonštrukci sme sa nstahovali,pop par mesiacoch nastali problemi susedove mačky nam začali `oštiavat`dvere .Pohár pretiekol ked som si obul tenisky a hadajte čo?presne tak.Skusili sme dake odpudzovače ale nezaberaju skoro vôbec tak neviem.Poradte.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ...zaobstaraj si psíka..a má š po starosti, aj dom ti ostráži, aj mačky odoženie..aj milovať ťa bude, ak mu dáš dobrý život..

    fero.z je offline (nepripojený) fero.z

    fero.z
    Dobrá rada stojí groš.Pozrel som čo sa dalo ale moc rozumu stoho všetkého nemám.Rastlinky naprv áno potom nie,odpudzovače-nič moc,chemia presne to isté ako odpudzovače.Pes ešte musí počkat nemame hotove ploty.A nakoniec mačky mám rád tak im nechcem ubližit.Tak teraz čo,
    Katy a R .. žeby vyprať tenisky?? ...

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    fero.z Pozri príspevok
    Dobrá rada stojí groš.Pozrel som čo sa dalo ale moc rozumu stoho všetkého nemám.Rastlinky naprv áno potom nie,odpudzovače-nič moc,chemia presne to isté ako odpudzovače.Pes ešte musí počkat nemame hotove ploty.A nakoniec mačky mám rád tak im nechcem ubližit.Tak teraz čo,
    ..

    ..no, mačkátka sú semotamo aj užitočné, nebudeš mať myši,ale zas, ak budú mať stretká pod tvojimi oknami, veľa sa nenaspíš!..a čo nejaký neviditeľný slabý elektrický okruh?..aby nešli priamo k domu a neznačkovali?..to by na ne neplatilo?..alebo pustiť z repráka nejaké cudzie zvuky?..lebo škoda zničeného..

    pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

    pavol54
    fero.z Pozri príspevok
    Kúpili sme starši dom a po rekonštrukci sme sa nstahovali,pop par mesiacoch nastali problemi susedove mačky nam začali `oštiavat`dvere .Pohár pretiekol ked som si obul tenisky a hadajte čo?presne tak.Skusili sme dake odpudzovače ale nezaberaju skoro vôbec tak neviem.Poradte.
    máš mačku? lebo oni oštiavajú len vtedy keď sa začína hárať alebo aby tam iný kocúrisko nešiel, aj mne to robili ale dovtedy kým ju niektorý nefikol, potom bol pokoj a po čase keď bola vo fikacej pozícii to začalo znova.

    fero.z je offline (nepripojený) fero.z

    fero.z
    Mačku mám ale dvojnohú a ruja už skončila.Ten el.prúd stojí za úvahu,myslite tie el.oplotky ma kravi a tak?

    Ako odradit susedove macky od znackovania celehoho nasho domu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.