Zavrieť

Porady

Ako reklamovat sluzbu na sprostredkovanie reklami?

Caute vsetci
Moj pribeh je o tom ako ma oslovola firma Media... cez telefon a ponukli mi uverejnenie reklami na ich strankach za sumu 99 eur bez dph. Sluzbu som akceptoval no s tym ze ju budem schopny zaplatit az po 3 mesiacoch kedze som mal ine vydavky. po 9 tich dnoch mi poslalu fakturu na uhradu kde bolo jasne uvedene ze ju musim zaplatit to 14 dni a tak som ich nasledne kontaktoval a objednavku zrusil mailom (podotykam ze reklama este nebola zverejnena). 5 mesiacov sa nic nedialo a po tom case ma kontaktovala jedna pani ze by si to chcela prebrat co sa stalo a ze im mam zaplatit sumu uvedenu na fakture. Po par tyzdnoch mi bol zaslany opis faktury kde bol datum vydania faktury ako na zaciatku a to vydanie 10.08.2010 a datum splatnosti 25.08.2010 a uplne dole po fakturou bolo perom dopisane ze splatnost faktury je o 3 mesiace neskor. kto mi vie poradit ci postupovali spravne a ci maju pravo sa dozadovat penazi kedze reklama zverejnena asi bola aj ked bez mojho vedomia kedze som ziadal o zrusenie a ako na nich. Kedze som mimo slovenka je mi tazko reagovat na ich obcasnu korespondenciu a teraz mi najnovsie zaslali papiere z vymahacej spolocnosti na sumu navysenu o ich poploatky spolu cca 133 eur. Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Ako reklamovat sluzbu na sprostredkovanie reklami?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.