Zavrieť

Porady

chladnicka Whirlpool

Dobry den,
z chladnicky neodteka voda a cca po 2 dnoch treba s handrou vyberat vodu spod suflika. Diera na odtekanie vody v chladnicke nie je zapchata (skusal som 10-15cm prestrcit) a taktiez ani rurka nad miskou (na zadnej strane na spodu chladnicky) nie je zapchata (skusal som cca 30cm prestrcit).
Bud je nieco zapchate v strede odtoku, alebo nejaky iny problem....

Viete niekto poradit?

vopred dakujem
Naposledy upravil michaaal : 03.09.12 at 09:59
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    na zadnej strane kde je chladiaca plocha je taký žľab v spodnej časti kde steká voda je to do "V" a je tam otvor skús pozrieť či tam niečo nezapadlo...odstráň aby mala vyzrážaná voda kam odtekať....

    michaaal je offline (nepripojený) michaaal

    michaaal
    lujza.j Pozri príspevok
    na zadnej strane kde je chladiaca plocha je taký žľab v spodnej časti kde steká voda je to do "V" a je tam otvor skús pozrieť či tam niečo nezapadlo...odstráň aby mala vyzrážaná voda kam odtekať....
    len problem je v tom, ze zadna strana je cela zakryta (teda okrem tej misky) s takou gumou, ci co to je. To by som musel s nozom prerezat aby som tam nieco uvidel... ci da sa to nejako specialne otvorit a potom dat do povodneho stavu??

    diky

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    michaaal Pozri príspevok
    len problem je v tom, ze zadna strana je cela zakryta (teda okrem tej misky) s takou gumou, ci co to je. To by som musel s nozom prerezat aby som tam nieco uvidel... ci da sa to nejako specialne otvorit a potom dat do povodneho stavu??

    diky
    no na silu by som nič nedavala preč....mala som calexu z tých posledných tam to tak bolo a teraz mám Electrolux a tiež je tam ten žľab dokonca v tej dierke je taký plast ktorý s dá v prípade upchatia potiahnuť a uvoľní sa otvor

    michaaal je offline (nepripojený) michaaal

    michaaal
    aha, zle som pochopil predosly prispevok. Toto som samozrejme kontroloval a ako som uviedol v prvom prispevku, tak prestrcil som 10-15cm a nic som necitil, ze by branilo prechodu vody...
    Bud bude problem nizsie alebo v niecom inom... Len ako som pisal, zistim to jedine tak, ze budem musiet nejakym sposobom odstranit tu gumu, ktora mi zakryva celu zadnu stranu chladnicky.

    michaaal je offline (nepripojený) michaaal

    michaaal
    No nakoniec sme zistili, ze je to lad. Pri rozmrazovani do odparovej misky vypadli dva sulce ladu, tzn. z odtokovych hadiciek...
    Po uplnom rozmrazeni a najmensom moznom mrazeni sa vsak problem nevyriesil, iba sa predlzila doba. Tzn. nie za 7 dni ale za 14 dni sa udrziava voda na spodku chladnicky.
    Da sa s tym nieco robit?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.