Zavrieť

Porady

Koniec je uz v nedohladne.

A to nemyslim nejakych pidi-wannabe-politikov u nas..

Ale vezmite si to z globalneho hladiska.

Politici nerobia to, co je pre civilizaciu dolezite a prospesne, ale robia to, co lobisti chcu a tancuju tak, aby si naplnili predovsetkym svoje penazenky.

Ciel cislo 1 na ktory teraz utocim je europarlament teda BRUSEL.

A potom vsetko ostatne, ako je burzova machinacia s potravinami - pradsej sa vysype do mora, aby nahodou neklesla cena.. Vyuzitie potravin v PHM, aby nahodou nebol dostatok potravin..

Atd atd..

Podla mna sme ako civilizacia velmi blizko ku kolapsu a to vsetko len a opakujem a zvyraznujem len koli politikom sveta.. (v neposlednom rade aj vdaka ludom - ignorantom, co ich nepostrielaju, obrazne povedane)

Co si o tom myslite?
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál... pepsikova
....samko, no preto, že ten, kto niečo urobil,si buď natĺkol hubu a zapovedal sa, že nikdy viac, takže **be na to, alebo sa dobre nagajdal a tiež už na to -vieš čo!..len pozri, ,napríklad také silné reči okolo podvodov -fičali tri dni aj s cestou po schodoch a už je ticho...alebo také"ruka ruku myje"-ja tebe, ty mne, môj kamarát má kamaráta a aj ten kamarát je môj kamarát-a ticho po pěšinke.. a to nehovorím o gorile a goriliakovi-koľká nádej, že sa konečne niekto za to dostane do basy-kdežeee, málo pľacu je u nás!..a slabé zákony, skorumpovaní sudcovia,podplatení notári, zlodejskí exekútori a predovšetkým-hlúpi ľudia, čo dokážu čarovať...len čarodejské paličky sú dákosik úzkoprofilovým tovarom a tak tiež **bu na to..čo už!..no a tí poctivci, ktorí ešte platia aké-také dane a nejdú si špiniť ruky, ťahajú za všetkých, aj tých bohatých..lebo tí na cigáňov robiť a kradnúť nebudú...dobre zauzlený kruh..
...a nukleárny bunker?..sím teba a načo?..prirodzené úbytky sú povolené...
misoft Pepsi - sa nezdáš, ale ..... dobře válíš.

Paula je offline (nepripojený) Paula

Paula
SamuelSK Pozri príspevok
A ked to vsetci vedia, preco nikto nic nerobi ?

Alebo si kazdy v tichosti kope na zahrade nuklearny bunker?

Samko, aj Ty ako nikto nič , iba bunker ? Čo tak zmeniť beh histórie a odvrátiť kolaps vstupom do politiky a vlastným múdrom sa snažiť o čím ďalej, tým lepšie? ... keď si už témou založil, nekonaj iba obrazne

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál... pepsikova
...samo, ty máš tie slová dáko zle vysvetlené...by som podla teba napísala, že koniec je už na dosah ruky...lebo v nedohľadne koniec nemôže byť-nedohľadno je ďaleko a ďaleko sa nikde nekončí...
...a len tak, medzi nami dvomi, ešte aj v mojom potoku je viac vody než tej, v ktorej ty plávaš so svojimi úvahami...

SamuelSK je offline (nepripojený) SamuelSK

Samuel SamuelSK
A ked to vsetci vedia, preco nikto nic nerobi ?

Alebo si kazdy v tichosti kope na zahrade nuklearny bunker?

misoft je offline (nepripojený) misoft

misoft
Samko, Samko - malý ti máš kaliber - to ako keby ich bĺška poštípala.

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

hubatá
Veru, nič nové si nám nepovedal, všetci to dobre vieme. A vedeli to už pri kraľovaní kráľov ....

wagner je offline (nepripojený) wagner

wagner
SamuelSK, mať Tvoje starosti. A kto by ich prosím Ťa strieľal? Kto by si s nimi špinil ruky? Nie si náhodou ešte naivné decko? Ak si v živote veľa prežiješ, tak sa budeš na svet dívať inak. Si myslíš, že v Bruseli budú skákať do pozoru?

day je offline (nepripojený) day

day
pepsikova Pozri príspevok
...samo, ty máš tie slová dáko zle vysvetlené...by som podla teba napísala, že koniec je už na dosah ruky...lebo v nedohľadne koniec nemôže byť-nedohľadno je ďaleko a ďaleko sa nikde nekončí...
...a len tak, medzi nami dvomi, ešte aj v mojom potoku je viac vody než tej, v ktorej ty plávaš so svojimi úvahami...
Pepsi krajsie sa to nedalo napisat

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

Pikoška
SamuelSK Pozri príspevok
A ked to vsetci vedia, preco nikto nic nerobi ?

Alebo si kazdy v tichosti kope na zahrade nuklearny bunker?
No tak Ti poviem, tým nadpisom si to zabil. Všetcia vedia, ale nepovedia. Preto, lebo.....Už vystížnejšie, ako to napísala pepsi, a jasné, že pravdivo, sa to ani napísať nedá, zároveň je to odpoveď aj prečo- lebo.A ani do politiky meniť veci k lepšiemu nemôžeš, kto by ti platil kampaň, a akú finančnú skupinu by si si zvolil. Že áno? Už riešiť veci verejné touto formou je dosť na to, aby sme pochopili,že nesedíš za pecou bez záujmu, a aspoň verejne prezentuješ svoj názor. A prosím Brusel nie, tam je naša Monika a ostatní, čo za nás bojujú do posledného centu.

P.S. Dávam Ti užitočné, skóre síce pred uzavretím nezmeníme, aj pepsinke samozrejme užitočné. Veľmi. Sto bodov. Len nechápem, prečo má pocit, že tento problém je vyriešený.
pepsikova ...ale Pik, nechápeš?..lebo každý má svoj názor a vždy sa tu strhne hádka,nerešpektujeme názory iných a škoda sa hádať!..

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Braňo
Politici už dávno nie sú zástupcovia ľudí, ale zástupcovia záujmových skupín, ktoré ich financujú - t.z., že opatrenia
sú v prospech týchto skupín a na úkor ľudí.

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Braňo
SamuelSK Pozri príspevok
A ked to vsetci vedia, preco nikto nic nerobi ?

Alebo si kazdy v tichosti kope na zahrade nuklearny bunker?
Pokiaľ chceš niečo zmeniť, začni od seba

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

Pikoška
Braňo Pozri príspevok
Pokiaľ chceš niečo zmeniť, začni od seba
Veď začal. A ani poriadne nestihol, má už takmer zalepené ústa.

misoft je offline (nepripojený) misoft

misoft
SamuelSK
Alebo si kazdy v tichosti kope na zahrade nuklearny bunker?
Záhradu nemám, teda kopať nebudem - zbytočná strata času - lepšie užiť sa dá. A bunker? A na čo? Šak - môj dom, môj hrad. Padne? No čo už! Nebude, ani ty nebudeš. A keď v bunkri budeš - možno ani vonku nevylezieš (budeš zahrabaný na tej záhrade).

misoft je offline (nepripojený) misoft

misoft
Zase chce byť extra . Očuj, šak by politikov šľak trafil, keby si bol štýlovejší ako oni - no na druhej strane - bol by to rýchly spôsob, ako sa ich zbaviť s tvojou pomocou

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pavol54
SamuelSK Pozri príspevok
tak aspon zomriem stylovo
kolko ludi ma hrobku nuklearny bunker? :P
taká otázočka z čoho ten bunker by mal byť?

SamuelSK je offline (nepripojený) SamuelSK

Samuel SamuelSK
nieco lacne, napriklad ocel, zelezo.. v kombinacii s betonom a obycajnou zeminou, plus alobal na hlavu

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.