Zavrieť

Porady

Poznáte niekto túto rastlinu, ževraj má účinky proti cholesterolu

Viete mi niekto pomôcť identifikovať túto rastlinu? Ževraj má priaznivé účinky na odbúranie cholesterolu.
rast.jpg  
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    P@uLie je offline (nepripojený) P@uLie

    P@uLie
    ak mozem poradit tak najlepsia rastlina na znizenie cholesterolu je čučorieda, jej listy natrhame a zalejeme vriacov vodou a vypijeme aspon mne tak pomohlo.

    mazanova je offline (nepripojený) mazanova

    mazanova
    no, najviac sa to podobá medovke... (ale foto je detailné tým ťažko identifikovateľné)

    a_je_to je offline (nepripojený) a_je_to

    a_je_to
    Je to na 99% medovka /Melissa/. Presne sa dá doidentifikovať práve podľa tej pomarančovo citrónovej vône listov, aj popopriesvitných bodiek na liste oproti svetlu. Má pozitívne účinky u tráviacich a nervových ťažkostí, pri nervozite a preťažení. Že či znižuje aj cholesterol, to nie je známe, aspoň mne. Vygúgli podľa názvu viac informácií ...
    Naposledy upravil a_je_to : 05.09.12 at 13:46

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    Lui, aj kocúrnik a aj Melissa patria do čelade hluchvikovité.......preto sú podľa listov veľmi podobné...... (mám doma dcéru- farmaceutku alias - babku korenárku .....)

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    navyše ZASA a OPÄŤ fotené na "automaticky" ..........................

    FOŤTE v režime "MAKRO" !

    rennka je offline (nepripojený) rennka

    rennka
    zuffik Pozri príspevok
    Viete mi niekto pomôcť identifikovať túto rastlinu? Ževraj má priaznivé účinky na odbúranie cholesterolu.
    zuffik, rastlinu nepoznam, ale na znizenie cholesterolu uzivame 3-omega, nizkotucne potraviny a snazim sa co nejmenej pouzivat zivocisne tuky. Momentalne skusam aj goji-stavu, co mi radila jedna znama, ze je vysoko ucinna na znizenie ch. Ale este sme len zacali, takze neviem ci bude ucinna aj na znizenie cholesterolu alebo len na znizenie hotovosti v penazenke....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.