Zavrieť

Porady

Súrne, pomôžte, neviem čo som stlačila

Písala som email na centrume. Chcela som napísať otáznik a niečo som stlačila, momentálne sa mi text zmenšil na minimum. Všetky internetové stránky sa mi zobrazujú s minimálnou veľkosťou písma. Pričom keď otvorím niečo z prac.plochy tak mám normálnu veľkosť. Pri napísaní stránky www.centrum mám predtým oranžové koliesko s nejakou šípkou či čo. Použila som dcérin počítač, musím to nejako opraviť, kým príde domov. Pomôžte mi prosím... Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    Stlač CTRL, a súčasne roluj kolieskom na myši, keď roluješ hore, písmo sa zväčšuje, keď dole, písmo sa zmenšuje.

    Letko je offline (nepripojený) Letko

    ...letom-svetom... Letko
    Drž CTRL a stlač veľké +

    mazanova je offline (nepripojený) mazanova

    mazanova
    Stlač ctrl - drž ho! a na myši krúť kolieskom dopredu-dozadu a vidíš ako sa ti text zväčšuje, alebo zmenšuje - to je pre znevýhodnených požívateľov - napr. slabozrakých aby si vedeli text zväčšiť - ukladá to vyhláška o tvorbe vebstránok...

    Maňuša je offline (nepripojený) Maňuša

    Maňuša
    Letko Pozri príspevok
    Drž CTRL a stlač veľké +
    Zatiaľ ďakujem. Prehodím PC a idem to urobiť. Ani neviete ako ste mi pomohli. Ozvem sa, či je to o.k.

    Maňuša je offline (nepripojený) Maňuša

    Maňuša
    Letko Pozri príspevok
    Drž CTRL a stlač veľké +
    Neviem, či bola porucha na stránke, alebo ja už zmätkujem. Stláčam CRTL a + a nič, neviem ani ako sa píše veľké +....

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    v prehliadači ísť na panel Zobraziť, Lupa, tam je ponuka priblížiť , vzdialiť (zväčšiť, zmenšiť)

    Letko je offline (nepripojený) Letko

    ...letom-svetom... Letko
    To je to + medzi - a enterom na numerickej klávesnici. Predpokladám, že si si zmenšila písmenká a pomocou tejto skratky sa písmo zväčšuje (lupa).

    Maňuša je offline (nepripojený) Maňuša

    Maňuša
    Letko Pozri príspevok
    To je to + medzi - a enterom na numerickej klávesnici. Predpokladám, že si si zmenšila písmenká a pomocou tejto skratky sa písmo zväčšuje (lupa).
    Ďakujem, už je to o.k. Ešte raz zažiť taký šok by som nechcela. Ďakujem aj ostatným za radu. Bože aké je to príjemné, keď človek na diaľku dostane takúto pomoc a to ešte zdarma. Ešte raz ďakujem. Prajem pekné dni.

    Súrne, pomôžte, neviem čo som stlačila

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.