Zavrieť

Porady

tlač súvahy na www.drsr.sk

Po vyplnení súvahy na www.drsr.sk sa mi nevytlačia prvé číslice (napr. z čísla 258000 sa mi vytlačí 58000 a pod.). Čo s tým? Alebo neviete kde by som to vytlačil bez problémov? Ostatné tlačivá na www.drsr.sk sa tlačia bez problémov.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    swing
    Po vyplnení súvahy na www.drsr.sk sa mi nevytlačia prvé číslice (napr. z čísla 258000 sa mi vytlačí 58000 a pod.). Čo s tým? Alebo neviete kde by som to vytlačil bez problémov? Ostatné tlačivá na www.drsr.sk sa tlačia bez problémov.
    Súvaha má stránky aj na šírku, daj si tlačiť po jednej stránke a stránky, ktoré sú na šírku sa ti pekne vytlačia. Potom budeš mať kompletné čísla na súvahe.

    dement je offline (nepripojený) dement

    dement
    ked das tlacit cez adobe, dole v okne tlacit je tlacitko dalsie volby, treba oznacit tlacit ako obraz, potom to tlaci v poriadku (snad aj tebe)
    s pozdravom *dement*

    anka z oravy je offline (nepripojený) anka z oravy

    človiečik anka z oravy
    ešte skús, keď tlačíš strany na ležato dať do vlastností stránka "naležato" a tie strany 2-5 vytlačiť tak.

    Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

    daňový poradca, audítor Jana Acsová
    Problémy mal zadávateľ otázky pred vyše rokom. Sledujte aj dátumy príspevkov.

    tlač súvahy na www.drsr.sk

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.