Zavrieť

Porady

Čo mi poradíte na detoxikáciu tela?

Ahojte, som po 2 neúspešných umelých oplodnení a kým pôjdem do 3 rozmýšľam nad nejakými čajmi alebo niečim podobným na posilnenie imunity, detox tela a podobne...nemám stým nejaké skúsenosti, neviete mi niečo poradiť? ďakujem za každú radu.
lkubis manzelka mala ten isty problem. vyskusajte CHLORELLU. jednoznacne odporucam. pozrite si http://www.biocesta.sk/zdravie/detoxikacia Manzelka mala ten isty problem, a toto pomohlo. Ja som to tiez uzival, nestacil som sa divit.
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času
kukučka nedá sa odpovedať tak len takto http://www.upramene.cz/forum/viewforum.php?f=12

cisielko je offline (nepripojený) cisielko

cisielko
Hm, nikto mi neviete poradiť? hľadám čo to aj na nete ale veľmi mi to nejde..počula som aj o nejakých čajoch, bylinkách len neviem presne, ktoré by to mohli byť.

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Tweety
cisielko Pozri príspevok
Hm, nikto mi neviete poradiť? hľadám čo to aj na nete ale veľmi mi to nejde..počula som aj o nejakých čajoch, bylinkách len neviem presne, ktoré by to mohli byť.
A ujo gogol nevie poradiť? Pozri napr aj tu:
.http://www.mojalekaren.sk/detoxikacia-organizmu/

cisielko je offline (nepripojený) cisielko

cisielko
ďakujem pekne..je tam toho naozaj dosť, už len pozisťovať čo z toho je naozaj dobré.

osky je offline (nepripojený) osky

osky
pozri si temy o prekysleni,odkysleni-to je zaklad
ja som to popisala aj v teme alternativna medicina-najdes to hned na poslednych dvoch stranach
zadaj cez google o zasaditych bylinkach,potravinach....mas co citat do Vianoc,aj ja sa chystam na 2.pokus umeleho,snad vyjde...?

cisielko je offline (nepripojený) cisielko

cisielko
Ingrid Ondruskova Pozri príspevok
dobré veci si popísané aj na www.zdravie.sk v sekcii fórum
osky Pozri príspevok
pozri si temy o prekysleni,odkysleni-to je zaklad
ja som to popisala aj v teme alternativna medicina-najdes to hned na poslednych dvoch stranach
zadaj cez google o zasaditych bylinkach,potravinach....mas co citat do Vianoc,aj ja sa chystam na 2.pokus umeleho,snad vyjde...?
bože, toho naozaj je..ale naozaj dakujem za všetky rady, idem teda študovať

cisielko je offline (nepripojený) cisielko

cisielko
osky Pozri príspevok
pozri si temy o prekysleni,odkysleni-to je zaklad
ja som to popisala aj v teme alternativna medicina-najdes to hned na poslednych dvoch stranach
zadaj cez google o zasaditych bylinkach,potravinach....mas co citat do Vianoc,aj ja sa chystam na 2.pokus umeleho,snad vyjde...?
ešte tebe som chcela, tak držím palce..vieš teda veľmi dobre prečo to potrebujem.
osky na prvom som bola na Vianoce a odvtedy sa furt do toho neviem dokopat.ale teraz uz musim,lebo roky idu a nechcem sa len tak vzdat

kaivorus je offline (nepripojený) kaivorus

radšej so servítkou, ale pravdivo, ...ten, ktorý hľadá správnosť riešenia odstranovania zdr. problémov, na rôznych úrovniach bytia... ...viac kaivorus
najskôr by som si zistil stav funkčnosti , príčiny,

MMS môže urobiť aj opak...

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.