Zavrieť

Porady

SÚVAHA A VÝKAZ ZISKOV V EXCELI

Poprosím veľmi, kto má spracované v exceli súvahu a výkaz ziskov zverejnite, alebo dajte odkaz kde to nájsť, myslím, že to uvitajú viacerí.
Marína, konkrétne Teba oslovujem, nemáš niečo?
Dopredu ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tuta je offline (nepripojený) tuta

    tuta
    Nepotrebuješ mať spracovanú súvahu, ani výkaz ziskov a strát v exceli. Na stránke www.drsr.sk v sekcii vypĺňanie tlačív na internete je aj tlačivo súvahy
    a výkazu ziskov a strát, ktoré Ťa pri vypĺňaní upozorní na chyby. Takto si to môžeš jednoducho skontrolovať. Ja som to tak robila minulý rok a potom som bola celý rok kľudná, vedela som, že ma daňový úrad nevyzve na opravu výkazov. Rovnako si takto môžeš skontrolovať všetky daňové priznania. Príjemnú prácu,

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    ANNAP
    Poprosím veľmi, kto má spracované v exceli súvahu a výkaz ziskov zverejnite, alebo dajte odkaz kde to nájsť, myslím, že to uvitajú viacerí.
    Marína, konkrétne Teba oslovujem, nemáš niečo?
    Dopredu ďakujem.
    Anička, ja nemám, ale účtovník má. Viď:
    http://www.porada.sk/showpost.php?p=74315&postcount=2

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    Ja mám - editovateľné a priložím - je to podobný štýl ako Marínine DPPO, ponahadzuješ obratovú predvahu a vyplní Ti Súvahu a VZaS - všetko sa kontroluje krížom - sú tam aj pomôcky...
    skús pozrieť

    mmiriam je offline (nepripojený) mmiriam

    mmiriam
    tie tvoje výkazy sú zablokované nie je možné poslať heslo aby sa dali natvrdo vypísť?

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    mmiriam
    tie tvoje výkazy sú zablokované nie je možné poslať heslo aby sa dali natvrdo vypísť?
    myslím, že nie, táto pomôcka je práve na to aby bolo naozaj všetko v poriadku a správne vypísané. Ale ak nájdem len výkazy pošlem.

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    mmiriam
    tie tvoje výkazy sú zablokované nie je možné poslať heslo aby sa dali natvrdo vypísť?
    tak som našla na stránke www.drsr.sk tu Ti vkladám link, po kliknutí naň sa objaví tlačivo a môžeš natvrdo vypisovať. aj to kontroluje správnosť


    posledné dolu pod - účtovné výkazy
    VZS aj súvaha








    http://www.drsr.sk/wps/portal/!ut/p/kcxml/04_Sj9SPykssy0xPLMnMz0vM0Y_QjzKLN4g3MgsOAMmB2I76kX Ahb31fj_zcVP0A_YLciHJHR0VFAIW0KSw!/delta/base64xml/L3dJdyEvUUd3QndNQSEvNElVRS82XzBfMjZVRQ!!?nID=6_0_2 6SP&cID=6_0_26SP''
    Naposledy upravil sway : 20.03.06 at 18:10

    mmiriam je offline (nepripojený) mmiriam

    mmiriam
    no mne je jasné že na stranke www. drsr.sk sa daju tlaciva vyplnat, ale mala som s tym dost problemy, ani po precitani roznych rad na porade som nebola dostatocne poradena, tvoje vykazy v exceli sa mi velmi pacili, ale pre mna by bolo jednoduchsie to len nahodit v exceli a hotovo. a ked som zacala nahadzovat obratovku zistila som ze za minule obdobie investicie neboli prenesene do vykazu tak preto som prosila o odblokovany subor.
    to je vsetko
    ale dakujem za ochotu

    mudroš je offline (nepripojený) mudroš

    mudroš
    Vo vydavateľstve JURA EDITIOU vyšla knižka od KPMG "Vzorová účtovná závierka". Je k nej aj CD s výkazmi aj poznámkami nielen v slovenčine, ale aj angličtine a nemčine.

    tolka je offline (nepripojený) tolka

    tolka
    jo99 Pozri príspevok
    ma niekto uctovne vykazy platne po 1.1.2009 v exceli???
    Mám len tieto... Chystám sa ich aktualizovať.
    Naposledy upravil tolka : 12.11.09 at 20:07

    michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

    michelle84
    Nikde na porade som nenašla súvahu a výkaz ziskov a strát v exceli. Hlavne platnú súvahu so stĺpcami brutto, korekcia a netto. Priložíte niekto? Ďakujem veľmi pekne.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.