Zavrieť

Porady

Koľko pýtať za prenájom?

Dobrý deň,

Chcel by som prenajímať jedno zariadenie pre firmy, agentúry na firemné večierky, propagačné akcie a pod. Hodnota celého zariadenia je cca 5000€. Mám už pár záujemcov, ale ešte som neurčil cenu za prenájom. Nechcem to s cenou prestreliť a zároveň nechcem ísť s cenou príliš dole. Ako určiť najvhodnejšiu cenu prenájmu? Určiť hodinovú sadzbu alebo ponúknuť kompletný balík all inclusive napríklad 10% z hodnoty zariadenia za jednu akciu? Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ACCNT je offline (nepripojený) ACCNT

    ACCNT
    konkurencia daco podobne nema? neda sa pozicat tvoje zariadenie u konkurencie po castiach?

    ak ti ide o pomer nakupna cena/pozicovne, tak si mozes kuknut hocijaku pozicovnu(napr. pozicovnu naradia) a tam si kuknut tie pomery na zariadeniach v podobnej nakupnej cene. zalezi ale od prinosu tvojho zariadenia.
    napr. traktor v predajnej cene 8700 eur poziciavaju po 250 eur(neviem ci s dph)/den(teda asi 8 hod)....toto je cena co som nasiel na prvej stranke. aby sa to dalo nejak statisticky zhodnotit, tak si musis kuknut viac ponuk.
    alebo si najdi nejaky cennik zazitkoveho webu a kukni si tam ten pomer-to bude asi lepsie ako s pozicovnou naradia
    Indeed TRH Ťa porieši..., o to sa neboj , niektorí sa už zadrhli....

    Koľko pýtať za prenájom?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.