Zavrieť

Porady

Koľko pýtať za zúčtovanie preddavkov ZP?

Keď už sa tu rozoberajú témy "čo za to" zaujímalo by ma, koľko pýtať za ročné zúčtovanie preddavkov na ZP... za tie "jednoduché" aj za to "komplikované" tlačivo....
Čo si o tom myslíte? Čoskoro to bude aktuálne
Usporiadat
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
M0NIKA
Keď už sa tu rozoberajú témy "čo za to" zaujímalo by ma, koľko pýtať za ročné zúčtovanie preddavkov na ZP... za tie "jednoduché" aj za to "komplikované" tlačivo....
Čo si o tom myslíte? Čoskoro to bude aktuálne
Dobrá téma. Žeby sme boli také úžasné a mali veci pripravené
predtým ako začnú byť aktuálne? No nejdeme do vlády ,
dievčatá a chlapci?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
M0NIKA M0NIKA

M0NIKA je offline (nepripojený) M0NIKA

Aj aby sme boli pripravení aj aby sme mali približne rovnaké ceny , nech si navzájom nekazíme cenovú politiku....
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Ehm, že Vám do toho kecám, pozrite cenovú politiku mojich školení - za málo peňazí veľa muziky - ale "chodí" Vám veľa spokojných klientov.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Jozef Mihál
Ehm, že Vám do toho kecám, pozrite cenovú politiku mojich školení - za málo peňazí veľa muziky - ale "chodí" Vám veľa spokojných klientov.
Ja si myslím, že sú jednoducho vecí, ktoré sa čertovými obrázkami celkom zaplatiť nedajú.
0 0
M0NIKA M0NIKA

M0NIKA je offline (nepripojený) M0NIKA

Dobre, skúsim teda nadhodiť sumu a komentujte... nech sa netočíme iba v teórii :
500,- pre zamestnanca alebo SZČO a za TYP X 1.000,- (podľa náročnosti)?
Čo vy na to?
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Ešte k tým čertovým obrázkom - keďže som zohnal zaujímavého sponzora, črtá sa ešte jedna "šnúročka" na Východe v druhej polovici mája - za skutočne symbolické "vložné". Sledujte tému.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Jozef Mihál
Ešte k tým čertovým obrázkom - keďže som zohnal zaujímavého sponzora, črtá sa ešte jedna "šnúročka" na Východe v druhej polovici mája - za skutočne symbolické "vložné". Sledujte tému.
Jozef, teším sa na stretko aj na seminár.
0 0
M0NIKA M0NIKA

M0NIKA je offline (nepripojený) M0NIKA

Už sa nikto nepridá k debate? Všetci makajú na DP?
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Ja sa priznam este som ani tlačivka nevidela, kde tie vzory najdem? ked som sa na to pytala v VZP tam ich este nemali.
0 0
M0NIKA M0NIKA

M0NIKA je offline (nepripojený) M0NIKA

Ja som ich dostala na školení...
0 0
M0NIKA M0NIKA

M0NIKA je offline (nepripojený) M0NIKA

Už máme po daňových priznaniach, preto by som sa rada opäť vrátila ku svojej otázke zo začiatku témy.
Prosím, vyjadrite sa k tomu... určite to nebude zaujímať iba mňa.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
MONIKA, tlačivo typ A alebo B musí šikovná účtovníčka vypísať za 10 minút (ak nejde o študenta alebo dôchodcu, ktorý si uplatňuje úľavy). Pýtať za to 500 Sk je dosť veľa. Iná vec sú typy S alebo X, tam pri zložitejších prípadoch tá 1000-ka sadne.
0 0
dara dara

dara je offline (nepripojený) dara

A môžete tie tlačivá sem niekto prilepiť?
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Viď:

http://www.porada.sk/t18656-navrh-vy...poistneho.html
0 0
M0NIKA M0NIKA

M0NIKA je offline (nepripojený) M0NIKA

Nikto iný nepridá názor?
0 0
M0NIKA M0NIKA

M0NIKA je offline (nepripojený) M0NIKA

To sa vážne týmto nikto nezaoberá?
0 0
Stina Stina

Stina je offline (nepripojený) Stina

Tlačivá si stiahni zo stránky Ministerstva zdravotníctva.
Monika držím palce, aby si spracovanie RZP zákazníci cenili tak, aby to bez siahodlhých komentárov boli ochotní aj finančne oceniť.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

M0NIKA
Dobre, skúsim teda nadhodiť sumu a komentujte... nech sa netočíme iba v teórii :
500,- pre zamestnanca alebo SZČO a za TYP X 1.000,- (podľa náročnosti)?
Čo vy na to?
Tak ja sa tak opatrne pridám.Ak má firma 20 zamestnancov, to by som mala od majiteľa firmy žiadať 10.000.- navyše? A čo potom mzdárky vo firmách?
Teraz teoreticky predpokladám, že všetkým zamestnancom by som robila RZP. Osobne sa mi tá latka vidí privysoko. Ale aj tak bez ohľadu na to myslím že u nás sú kartelové dohody zakázané, takže kto sa na koľko cení.
0 0
Zdeni Zdeni

Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

No ja už som dostala od niektorých mojích podnikateľov nasledovné info.:
RZP sa robí za minulý rok a za spracovanie minulého roku /DP/ som peniaze už dostala a toto automaticky prislúcha k tomu./k závierke roku/.
A moja odpoveď bola .
0 0
M0NIKA M0NIKA

M0NIKA je offline (nepripojený) M0NIKA

Som rada, že sa (hoci veľmi opatrne ) zapájate do debaty...
Názov témy znie: koľko pýtať za RZP. Zaujíma ma hlavne suma, ktorá je primeraná, nemyslela som to v tom zmysle koľko sa z toho dá "vytĺcť".
Budem sa tešiť, keď napíšete aj sumu .

A čo sa týka toho, že to je v cene za rok 2005 - je to vecou dohody, samozrejme. Ale pochybujem, že na začiatku roku 2005 dohadoval niekto cenu za svoju prácu vrátane alebo bez RZP...
Preto si myslím, že si treba vyjasniť jedno: ak niekto predpokladá, že tieto služby odo mňa dostane v cene, takisto ja môžem predpokladať, že mi túto - vopred nedohodnutú prácu - zaplatí. A konflikt je na svete!
Takže tomu treba predchádzať a upozorniť klienta na to, či RZP je alebo nie je v cene.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať