Zavrieť

Porady

internetove podnikanie a spolupraca s facebookom

Zdravim Vas,
nakolko som menej skuseny v oblasti facebooku , rad by som Vas poziadal o radu.
Zakladam nieco ako internetovu databazu firiem s urcitym zameranim a urcitou ponukou sluzieb. Nejedna sa o klasicku databazu firiem ako je ich plno na nete.
Chcel by som to podporit nejakym sposobom cez facebook.
Poradite mi ako na to?
Mam zalozit stranku na facebooku, mam vytvorit skupinu na facebooku, alebo...?
Dakujem za rady.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    xtriadax je offline (nepripojený) xtriadax

    xtriadax
    Môžeš mi povedať kto bude hľadať nejakú službu alebo firmu cez Facebook? myslíš že tam niekoho normálneho oslovíš? alebo to bude pre tých násť ročných čo tam celé dni sedia? podľa mňa zbytočne vyhodené peniaze za reklamu čo tam za to pýtajú. Skúsiť ale môžeš
    Naposledy upravil xtriadax : 08.10.12 at 07:27

    calimero1 je offline (nepripojený) calimero1

    calimero1
    Mne sa zas reklama na Facebooku osvedcila, treba ju vsak poriadne zacielit (vek, pohlavie, zaujmy) - v zavislosti od toho, aky tovar eshop ponuka. Cielenie je velmi dolezite, aby si sa vyhol prave tym pubertakom, ktori by ti na reklamu zbytocne klikali.

    xtriadax je offline (nepripojený) xtriadax

    xtriadax
    pre mňa prídu tieto klikacie reklamy ako zbytočne vyhodené prachy. Ak urobíš dobrú optimalizáciu a vyhľadávače ťa dávajú na prvé miesta nepotrebuješ žiadnu klikačku. Aj tak za prachy sedí niekto za pc a kliká na to len aby si platil. Môžeš mať pri tom urobenú akúkoľvek cieľovú skupinu.

    calimero1 je offline (nepripojený) calimero1

    calimero1
    xtriadax Pozri príspevok
    pre mňa prídu tieto klikacie reklamy ako zbytočne vyhodené prachy. Ak urobíš dobrú optimalizáciu a vyhľadávače ťa dávajú na prvé miesta nepotrebuješ žiadnu klikačku. Aj tak za prachy sedí niekto za pc a kliká na to len aby si platil. Môžeš mať pri tom urobenú akúkoľvek cieľovú skupinu.
    Vacsina serioznych klikacich poskytovatelov reklamy (Adwords, Facebook) ma proti klikacom urobene opatrenia, ktore su ucinne. Inak nie je nic jednoduchsie ako merat si ucinnost reklamy. Ja mam tieto klikacie reklamy previazane s affiliate softverom, ktory mi meria efektivnost jednotlivych reklam, teda nie len pocet klikov, ale aj realne trzby, ktore mi prinasaju. A ver mi, v mojom pripade sa mi to dost vyplaca. Ale tvoj nazor ti neberiem, asi zalezi aj od segmentu, v ktorom clovek podnika. A este k SEO. SEO je vyborna vec, ale v sucastnosti je to skor nutnost, ako nejaka vyhoda pred konkurenciou. Dnes uz ma dobru SEO optimalizaciu kazdy solidnejsi obchod, podmienky sa vyrovnavaju. Do povedomia zakaznikov sa treba dostavat aj inymi sposobmi.

    xtriadax je offline (nepripojený) xtriadax

    xtriadax
    jasné že treba sa dostávať do povedomia. Ako si písal veľa záleží aj od sortimentu. Samozrejme že treba robiť reklamu ináč by to nešlo . A pre mňa je najlepšia reklama spokojný zákazník

    internetove podnikanie a spolupraca s facebookom

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.