Zavrieť

Porady

Zabudnuté heslo k zálohovanému súboru

Zdravím Zálohovala som si fotky na CD cez program NERO, a zaheslovala som to aby sa mi do toho nikto nedostal, no vyše dvoch mesiacov som to neotvárala, to CD som niekde založila a teraz keď som ho našla chcela som si vytiahnuť z neho určité veci, zistila som že som zabudla heslo . Neviem sa teraz dostať k tomu obsahu. Skúšam všetky možné heslá aké stále všade dávam. A nič. Neviete mi niekto poradiť ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Niran je offline (nepripojený) Niran

    Niran
    Jedna sa o zabudnute heslo k rar? Ak ano mozes pouzit tento softver Advanced Archive Password Recovery za predpokladu ze si heslo dala kratsie. Pokial heslo obsahovalo viac znakov ako 8 tak mas pravdepodobne smolu.

    Soft stiahnes tu: http://www.slunecnice.cz/sw/archive-password-recovery/
    vlado 33 Takto si predstavujem profi odpoveď:PORADA. SK

    mandelinka je offline (nepripojený) mandelinka

    mandelinka
    Asi sa jedna o Nero BackItUp, obavam sa, ze tam vela amaterskych rieseni (t.j. password recovery soft) asi nenajdes...:-(
    Skus sa rozpamatat, prip. si skus spomenut, ci si si ho niekam nezapisala.
    RAR-ko to nieje, ja som to len ako keby napálila na CD-čko cez Nero a dala si nato heslo :/ Skúšala som všetky heslá, ktoré dávam odjakživa a nič :/ Vrr :/

    Zabudnuté heslo k zálohovanému súboru

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.