Zavrieť

Porady

Ako priznať (a či vôbec priznať) zárobky z Lajonesu?

Ahojte poraďáci,
chcel by som sa spýtať som registrovaný v Lajonese a zarába mi to cca 4000-5000 Eur mesačne. Pekne mi to chodí na môj súkromný účet. Zatial som príjmy nikde nenahlasoval. Chcel by som sa spýtať neviem či to mám priznať do daní z príjmov a poisťovne alebo nie? Máte niekto stým skúsenosti?

ďakujem za poradu vopred
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

na základe čoho máš príjmy?
0 0
obcanslovensky obcanslovensky

obcanslovensky je offline (nepripojený) obcanslovensky

Ked som napísal názov spolocnosti presne tak mi to vyhviezdickovalo
Lajones
Su to nazbierane peniazky z nakupov plus je to pyramidovo Multilevel marketing cize
za vsetkych co som ich zaregistroval dostavam provizie z ich nakupov
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

oprávnenie máš?
0 0
obcanslovensky obcanslovensky

obcanslovensky je offline (nepripojený) obcanslovensky

Na Lajones nepotrebujes opravnenie sa len zaregistrujes a ficis kvazi na cierno!
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
obcanslovensky Pozri príspevok
Ahojte poraďáci,chcel by som sa spýtať som registrovaný v Lajonese a zarába mi to cca 4000-5000 Eur mesačne. Pekne mi to chodí na môj súkromný účet. Zatial som príjmy nikde nenahlasoval. Chcel by som sa spýtať neviem či to mám priznať do daní z príjmov a poisťovne alebo nie? Máte niekto stým skúsenosti?ďakujem za poradu vopred
Ja sa opýtam inak ....
To považuješ každého za debila , alebo len poniektorých ....???

Ide o to ,že reklamu robíš danej spoločnosti .......k tým otázkam sa radšej nevyjadrujem ...ja som totiž zástancom nasledovného :
Na hlúpe otázky dávam adekvátne odpovede......no verím , že iní ale primerane odpovedať budú...no hlúpo určite nie ...

Su to nazbierane peniazky z nakupov plus je to pyramidovo Multilevel marketing cize
za vsetkych co som ich zaregistroval dostavam provizie
...a už len toto čo je za kravinu .....

...že 4 - 5 litrov ...a mesačne k tomu ....
Naposledy upravil buchač : 16.10.12 at 18:15
5 0
obcanslovensky obcanslovensky

obcanslovensky je offline (nepripojený) obcanslovensky

Toto ale nie je oficialne nikde na ich stranke uvedene. Podrobne info sa dostava len na "skoleniach" a podla dosiahnuteho levelu mas pristup k dalsim a dalsim info.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Mila123 Pozri príspevok
oprávnenie máš?
Oprávnenie na čo? Veď on nič nerobí.
1 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

marjankaj Pozri príspevok
Oprávnenie na čo? Veď on nič nerobí.
som naivná, keď sa pýtam?
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

obcanslovensky Pozri príspevok
Toto ale nie je oficialne nikde na ich stranke uvedene. Podrobne info sa dostava len na "skoleniach" a podla dosiahnuteho levelu mas pristup k dalsim a dalsim info.
čo je to level?
0 0
obcanslovensky obcanslovensky

obcanslovensky je offline (nepripojený) obcanslovensky

Nerozumiem tvojej agresivite??
Otázka je či poznáš odpoveď ako sa to má zdaniť alebo nie? (Zatial mi nikto nevedel dať odpoveď a každý buď nevie alebo sa nevyjadruje)
Je to jedno že ako sa to zarába MLM alias pyramídových firiem je tu kopec a v konečnom dôsledku sú to peniaze - provízie niekto provízie volá úplatky...
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Mila123 Pozri príspevok
som naivná, keď sa pýtam?
No je to dosť podstatné.
Ak nejde o podnikanie, tak by to mal zdaňovať podľa §8. Teda zrejme žiadne výdavky. Aspoň o nijakých nehovoril.
Žiadna odpočítateľná položka.
Teda daň 19% a zdravotné poistenie 14%. Ale veď mu ešte 67% zostane.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
srska Pozri príspevok
čo je to level?
JA VIEM , že vieš ....

No v tomto ponímaní je to vyšší stupeň ojedrbávania ......
1 0
obcanslovensky obcanslovensky

obcanslovensky je offline (nepripojený) obcanslovensky

Dobre robiť musíš, musíš dotiahnuť nových členov, nakupovať a prípadne ak chceš zarábať viac
tak aj zainvestovať dosť veľké sumy lebo tzv. pozície sa dajú aj kupovať.
0 0
obcanslovensky obcanslovensky

obcanslovensky je offline (nepripojený) obcanslovensky

Nechcem rozoberať čo ako ako lebo už na mna tu hulákate že robím reklamu.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
obcanslovensky Pozri príspevok
Nerozumiem tvojej agresivite??
Otázka je či poznáš odpoveď ako sa to má zdaniť alebo nie? (Zatial mi nikto nevedel dať odpoveď a každý buď nevie alebo sa nevyjadruje)
Je to jedno že ako sa to zarába MLM alias pyramídových firiem je tu kopec a v konečnom dôsledku sú to peniaze - provízie niekto provízie volá úplatky...
To nám dávaš akože rozkazom?
0 0
Ice dive Ice dive

Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

obcanslovensky Pozri príspevok
Nerozumiem tvojej agresivite??
Otázka je či poznáš odpoveď ako sa to má zdaniť alebo nie? (Zatial mi nikto nevedel dať odpoveď a každý buď nevie alebo sa nevyjadruje)
Je to jedno že ako sa to zarába MLM alias pyramídových firiem je tu kopec a v konečnom dôsledku sú to peniaze - provízie niekto provízie volá úplatky...
no opýtam sa inak, na základe čoho? akej zmluvy dostávaš od spoločnosti peniaze? je to firma ako každá iná t.j. oni si peniaze ktoré ti pošlú tiež chcú dať do nákladov... ak sú to provízie za sprostredkovanie tak by to mal byť § 6 zákona o dani z príjmov a ty by si mal mať živnosť na sprostredkovanie služieb, tovarov a pod...
0 0
obcanslovensky obcanslovensky

obcanslovensky je offline (nepripojený) obcanslovensky

akože čo?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

obcanslovensky Pozri príspevok
Dobre robiť musíš, musíš dotiahnuť nových členov, nakupovať a prípadne ak chceš zarábať viac
tak aj zainvestovať dosť veľké sumy lebo tzv. pozície sa dajú aj kupovať.
no ked si taký šikovnučký tak určite vieš......Ako priznať (a či vôbec priznať) zárobky z Lajonesu?
0 0
obcanslovensky obcanslovensky

obcanslovensky je offline (nepripojený) obcanslovensky

zmluva je tajná a nemôžem citovať ani časť. no ako to oni účtujú tak to už vôbec neviem.
ale firmám - partnerom účtujú reklamné činnosti sa mi zdá čiže oni si to môžu dať do nákladov.
potom sa tie peniaze rozdeluju percentualne a posielaju jednotlivym clenom ako členske provizie
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
obcanslovensky Pozri príspevok
Dobre robiť musíš, musíš dotiahnuť nových členov, nakupovať a prípadne ak chceš zarábať viactak aj zainvestovať dosť veľké sumy lebo tzv. pozície sa dajú aj kupovať.
...mám suseda , roky sa angažuje v hentej firme ...dokonca aj auto má firemné ...
No tie reči baláchajúce mi onehdá poriadne narušili môj kľud ...

Nevravím , že je to nejako zlá vec ... niečo podobné ako aj iné firmy robia ...tie vernostné body alebo rovno pokukážky na nákup ...
Lenže ... ak by som malbyť tak vysoko ziskový , tak je potrebné aj vysoké nákupy robiť ...
Pozícií je málo ... a ak je praxdou , čo tvrdíš ...nuž iba debil by svoju pozíciu pustil a o love prišiel ...
obcanslovensky Pozri príspevok
Nechcem rozoberať čo ako ako lebo už na mna tu hulákate že robím reklamu.
Rozoberať nemusíš , každý má svoju hlavu ...

Pokiaľ len hulákame ...ešte dobre je .....holt , pridrbať sa nedá ...
4 0
Načítať ďalšie