Zavrieť

Porady

Ako funguje wifi??

Potrebovala by som vedieť, ako vlastne funguje Wifi pripojenie na notebooku, napríklad keď bývam na priváte a mám na wifi heslo?? Čo k tomu, aby som sa pripojila vlastne potrebujem? ďakujem za radu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Gapo je offline (nepripojený) Gapo

    Ja? Muž. Gapo
    To je veľmi nekonkrétna otázka.
    Funguje ako má, ak je tvoja. Ak nie je tvoja a nevieš heslo , nepripojíš sa.
    Aká otázka taká odpoveď.

    Gapo je offline (nepripojený) Gapo

    Ja? Muž. Gapo
    Doplním : 1. internet, 2. wifi router, počítač alebo notebook s wifi, ako píše "srska" vedieť názov tvojej siete ku ktorej sa chceš pripojiť a nie menej dôležité je heslo. S tvojím heslom z tvojej domácej siete sa do cudzej na priváte nepripojíš, ak si myslela toto.

    kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

    kergulaan
    trochu mimo temu, ale k tej otazke mi to nedalo:
    WIFI je ako zena. Vidi vsetky dostupne zariadenia, ale pripoji sa k tomu najsilnejsiemu.
    Muz je zase ako Bluetooth - bez otazok sa sparuje s kazdym zariadenim ktore je aktivne. Akonahle je mimo dosah daneho zariadenia, vyhlada nove.
    :>D

    Lukkass je offline (nepripojený) Lukkass

    Lukkass
    Ak mas Wifi, na private vies meno siete, ale nevies heslo najdi majitela a spytaj sa ci ti neposkytne heslo

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.