Zavrieť

Porady

problem s notebookom

ahojte, minuly mesiac som reklamovala nb,lebo stale mrzol a vypinal sa. rekalmacku neuznali,zaplatila som za opravu, teraz mi tlacidlo Fn nereaguje a straaaasne mrzne -asi tak kazdu minutu na par sekund...a ked ho dam vypnut tak vacsinou sa nevypne,musim len baterku vybrat,lebo sa uspi ...no uzas...co s nim??? inak este je rok v zaruke,ale dost ho potrebujem,takze nemam naladu dat ho na mesiac do opravy,za kt. budem platit,lebo isto reklamaciu zase neuznaju. a na novy nemam,lebo tento ma vysiel dost draho
misoft Značka a typ NB?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    A skusila si na nom preinstalovat komplet operacny system?
    Pretoze zamrzanie byva casto skor SW zalezitost ako HWrova.
    Pripadne problem s virusmi a pod.

    swan999 je offline (nepripojený) swan999

    swan999
    zabudla som napisat: windows je preinstalovany; avira,ccleaner ani spybot search nikdy nic nezistia,ani virus ani nic...
    mecky by som tipol ze tam bude tych ovladacov chybat viac

    swan999 je offline (nepripojený) swan999

    swan999
    ano mam asus a atk package mi v tom vobec nepomaha...akonahle som to zacala podla instrukcii znameho instalovat, zacalo mi cosi vyskakovat a nakoniec sa mi to aj tak nepodarilo a nevie ani on preco. potom bol spomaleny este viac

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Tu sú naň všetky ovládače: http://drisoft.blogspot.sk/2011/12/a...windows-7.html

    Inak séria K53 je jedna z tých mierne pod priemerom.
    Naposledy upravil misoft : 19.10.12 at 18:28

    yvica je offline (nepripojený) yvica

    yvica
    prosím Vás začali sa mi na monitore notebooku objavovať červené a modré bodky a blikajú, čo by to mohlo byť? napríklad keď mám otvorenú túto stránku tam nie sú ale keď zavriem tak na ploche ich mám?

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Skúsiť kontrolu monitora - http://www.zive.sk/spravy/softverovy...2/default.aspx - DPT 2.0 - programčok postupne prepína všetky farby a je pritom možné registrovať, ktorý pixel blbne.

    Niran je offline (nepripojený) Niran

    Niran
    Ak je notebook este v zaruke tak tu je reklamacny poriadok tykajuci sa vypalenych pixelov:


    " Vypálené body u LCD monitorov - bohužiaľ norma ISO 13406 pripúšťa pri LCD monitore až 5 vypálených na 1mil. bodov. Preto reklamácie tohoto typu nemôžu byť akceptované. Pozrieť normu ISO
    Podľa ISO normy v tabuľke je maximálny pomer vadných pixelov / na milión dobrých : 2ks (typu 1) t.j. trvale svietiacich na bielo
    2ks (typu 2) t.j. trvale čiernych
    5ks (typu 3) t.j. všetky chyby iné než typ 1 a 2 napr. svietiace trvalo červene,modré atď.
    Kedže na displeji 15" LCD monitora je 0,786432 miliona pixelov a je povolenych 5 na 1 milion tak tak 5*0,78=3,9 vadného pixelu na monitor.
    Výbojky projektorov - výbojka projektoru je spotrebný materiál a má svoju životnosť. Preto je na ňu záruka stanovená len na 3 mesiace odo dňa jej prevzatia. Na poškodenie je záruka len 15 dní, toto poškodenie môže byť spôsobené nesprávnym zaobchádzaním s výbojkou alebo projektorom."

    yvica je offline (nepripojený) yvica

    yvica
    no v záruke je možno ešte týždeň, ale mám tam celé účtovníctvom, takže čo ho mám dať do opravy?

    taiko je offline (nepripojený) taiko

    Som, kto som taiko
    yvica Pozri príspevok
    no v záruke je možno ešte týždeň, ale mám tam celé účtovníctvom, takže čo ho mám dať do opravy?
    A preco Ti neuznali reklamaciu prvy krat? Co bolo vadne, Co opravovali?
    Predali Ti NTB s nainstalovanym OS?

    zalohuj data a sup do opravy. Lebo ked preshvihnes zaruku, tak to aj tak budes musiet dat opravovat a budes zato platit sama.

    yvica je offline (nepripojený) yvica

    yvica
    nebol v oprave, to mi začal robiť tento týždeň, ale neviem si predstaviť ho dať do opravy ked tam mám celé účto a denne makám na ňom.???? Viete mi odporučiť nejaký servis na HP?

    aisha_rr je offline (nepripojený) aisha_rr

    aisha_rr
    ak sa nebojis, mohol by som sa ti nan pozriet vzdialene a zistit v com je problem, poznas sw teamviewer ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.