Zavrieť

Porady

Zapojenie PIR zabezpečovačky

Zdravím potreboval by som poradiť montoval som ti pred rokom zabezpečovačku satel a PIR som dával Texecom. drôtová .

Po čase som zvážil jeden senzor vymeniť aby mi nesnímal zvieratá. Keď som ho kupoval bolo mi povedané že tam musím dať odpor niekam . Odpor mám ale neviem ako ich mám prepojiť poradí mi niekto ??
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tienik je offline (nepripojený) tienik

    tienik
    otazne ci mas dvojito alebo jednoducho vyvazenu slucku. Kedze asi nevies aky je tom rozdiel, bude idealne pozret jedno uz namontovane cidlo a "odkukat" to.

    priwi je offline (nepripojený) priwi

    priwi
    tienik Pozri príspevok
    otazne ci mas dvojito alebo jednoducho vyvazenu slucku. Kedze asi nevies aky je tom rozdiel, bude idealne pozret jedno uz namontovane cidlo a "odkukat" to.
    Ked som to obkukal dal tak isto stale mi to robí kraviny. Samozrejme napetie je v poho. A na iných mi ide privod kabel do temper a odchádza z alarm. Ked to takto prepojim tak to spušta hned poplach

    priwi je offline (nepripojený) priwi

    priwi
    tienik Pozri príspevok
    ano, ale potm tam musia byt dva odpory - je to dvojito vyvazena slucka.
    http://www.google.sk/url?sa=t&rct=j&...uOdzVg&cad=rja
    Super dakujem presne niečo takéto som hladal a už presne viem kde som robil chybu. Ďakovala

    Zapojenie PIR zabezpečovačky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.