Zavrieť

Porady

podpora po materskej

Zdravim,prosim o radu,som na materskej ktora mi konci 29.10.2012 a trvala 3 roky,pracovny pomer stale trva,chcem dat vypoved,otazka je z coho by sa mi pocitala podpora VNezamestnanosti,a este,ak by som sa zamestnala ked len na par dni ovplyvnil by tento prijem vypocet podpory,vdaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    áno, bude mať veľký vplyv najmä VZ z ktorých ti zamestnávateľ zaplatí poistné do SP (stačí aj jedeň deň čerpať D , kt. zrejme nemáš vyčerpanú, popr. odstupné (v Tvojom prípade, keď chceš dať výpoveĎ netuším či bude?).......
    ja chcem dat vypoved preto,ze sa viem zamestnat u ineho zamestnavatela za ovela vacsi plat ale ten je na tom tak ze nevie ci bude mat predlzenu najomnu zmluvu a tak mozem skoncit na UP,je to risk ktory moze aj nemusi vyjst ,tak sa pytam ci mi bude ratana podpora z toho platu co budem mat u neho,teda ak sa stane ze to nevyjde alebo zo mzdy pred materskou,,vdaka

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.