Zavrieť

Porady

Zamyslenie sa - zamestnávanie na dohody po 1.1.2013

Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Veru neviem, ale mám stále intenzívnejší pocit, že to naši politici nejakosi nedomysleli. Resp. kedže vládnuca strana sľúbila pred voľbami istoty .. tak tie istoty asi budú... pre špekulantov, ktohovie či si to uvedomuje pán minister a pán premiér.

Pýtate sa ako to myslím, vysvetlím.
Vláda zavedením odvodov z dohôd sa snaží dostať do rozpočtu viac peňazí, do rozpočtu ZP ale aj SP. Čo by bolo chválihodné lenže nie veľmi reálne si myslím.
Dnes je situácia taká, že štát platí príspevky do ZP za nezamestnaných pracujúcich na dohody , dnes je takých dohodárov zhruba 70 000. Štát za svojich poistencov neplatí veľa len nejakých 4,32% ( v porovnaní s tými 14% čo platia zamestnanci, živnostníci a dobrovolne nezamestnaný je to ozaj smiešne % ) . Dajme tomu, že s týchto dohodárov ostane pracovať aj po 1.1.2013 na dohody buchnem číslo z brucha 35 000. Z ich odmien pôjde do štátneho rozpočtu a teda do rozpočtu ZP 14%, čo značí, že už zo zárobku vyššieho ako 55 eur pôjde do rozpočtu viac peňazí ako platí štát teraz. Takže ZP si príde na svoje, a príjem jej porastie.

A čo SP? Iste si aj oni mädlia ruky ako prídu k peniazom. Ved predsa teraz nemajú od štátu za dohodárov nič, kedže štát neplatí nezamestnaným a vlastne nikomu žiadne odvody do SP.
A tu je kameň úrazu , kt. ja vidím.

Zamestnávateľ vezme človeka na dohodu, bude ho potrebovať pár dní aby vykryl väčšiu zákazku alebo nemocného kmeňového zamestnanca. Nič nereálne, deje sa to aj teraz. Poväčšine zamestnávateľ uzatváral zmluvu z dohodárom na rok alebo na neurčito. Vyhovovalo to tak obom stranám, kedy trebalo vtedy sa volal dohodár.

Ale od 1.1.2013 sa to zrejme zmení, minimálne u nas na fy.. lebo platiť prípadné PN pre dohodárov, je prisilné kafe pre zamestnávateľov. Navyše pri zamestnancoch je skúšobná doba, pri dohodároch nie je. Zvýšia sa papierovačky, lebo dohodára človek príjme len na pár dní, na tie kt. ho bude potrebovať a potom mu ukončí dohodu. A dohodárovi naozaj nič nebude brániť v tom ísť na PN v ochrannej lehote.

Ak sa schváli zákon o tom, že človek pracujúci na dohodu nebude môcť byť v evidencii UP, tak ak 1.4. príjmem dohodára, UP ho odhlási zo systému, ale ja ho potrebujem len tri dni .. tak už 3.4. s ním ukončím dohodu pre istotu, aby v prípade že onemocnie som neplatila mu 10 dní PN a on zase pôjde na UP, zase vypisovať žiadosti a papiere. A ak ho budem potrebovať aj 17.4. tak celý cirkus sa zopakuje.
Ale zase kvitujem, pracovníčky na UP a SP budú mať čo robiť, (možno budú prijímať aj oni dohodárov aby zvládli zvýšený nápor ), zvýši sa aj počet rozhodnutí o zaradení a o vyradení z UP, detto o nepriznaní podpory v nezamestnanosti zo SP, tým pádom sa zvýši spotreba papiera a ľudia pracujúci v tomto priemysle budú mať prácu, detto zvýši sa spotreba tonerov a aj tam sa pohne priemysel dopredu. Akurát hlavu v smútku bude mať SP nakoľko dohodár, čo teraz sa liečil doma bez nároku na žiadnu dávku zrazu nárok na dávku mať bude. A ruku na srdce, kto nevyužije možnosť mať aký taký príjem počas PN. A zase ak SP bude tlačiť na lekárov aby nevypisovali ludí na PN, ktorí lekár si vezme na svedomie prípadné komplikácie kt. môžu nastať ak sa dotyčný nebude liečiť asi žiaden, lebo aj na chrípku sa umiera.

No to len také zamyslenie sa, že jednou rukou štát nám vezme a hodí prachy do kasičky, no zároveň ju nechá otvorenú dokorán a špekulanti budú mať možnosť ako odtiaľ tie peniaze dostať, a kasička ostane i naďalej prázdna.

Ale hlavne, že sa zrušila možnosť dobrovolneho nemocenského poistenia, lebo cez toto poistenie sa ťahalo kopec peňazí zo spoločnej kasičky. Ale ľudia museli aspoň nejakú dobu platiť a nebolo to 5 eur, ako bude možno na minimálnu PN stačiť dohodárovi od januára 2013.
Usporiadat
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

A tiež by bolo podľa mňa hlúpe nechať dohodára v evidencii, ak mu neprideľuje človek prácu. Ved by sa mu neskutočne znížil priemerný osobný mzdový bod.
12 0
bikam bikam

bikam je offline (nepripojený) bikam

Táto téma aj mňa veľmi zaujíma, keďže sama som v pozícii nezamestnaná, pracujúca na dohodu. Som strašne zvedavá, ako sa zachová môj terajší zamestnávateľ, keď som sa ho na to pýtala, že čo bude so mnou po 1. januári, povedal, že sa na to pozrie. A pozerá sa doteraz. Ale na druhej strane zas chápem, že to nie je ľahké ani pre zamestnávateľov. No uvidíme, ako to všetko dopadne.
0 0
kimart kimart

kimart je offline (nepripojený) kimart

Myslím, že ťažké to budú mať aj študenti, ktorí boli radi, že si ako-tak mohli privyrobiť. A teraz?
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

kimart Pozri príspevok
Myslím, že ťažké to budú mať aj študenti, ktorí boli radi, že si ako-tak mohli privyrobiť. A teraz?
bude znova zmena....môžu si zarobiť do mesačnej výšky 150,28 € bez odvodov a ak tú sumu presiahnu tak odvody pôjdu až zo sumy presahujúcej oslobodenú časť.....
myslím si, že je to celkom slušné, keď túto výnimku dosiahli VŠ (hrozili štrajkom)
0 0
kimart kimart

kimart je offline (nepripojený) kimart

To fakt? Je nejaký nový návrh? Kde by som k tomu niečo našla?
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Mila123 Pozri príspevok
bude znova zmena....môžu si zarobiť do mesačnej výšky 150,28 € bez odvodov a ak tú sumu presiahnu tak odvody pôjdu až zo sumy presahujúcej oslobodenú časť.....
myslím si, že je to celkom slušné, keď túto výnimku dosiahli VŠ (hrozili štrajkom)
To je fajn, ale ak má študent 2 dohody alebo aj viac, tak ktorá bude oslobodená od odvodov? Zamestnávatelia budú chcieť aby práve tá ich bola oslobodená , lebo je taký študent lacnejší. A vznikne další konflikt.
1 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Mila123 Pozri príspevok
bude znova zmena....môžu si zarobiť do mesačnej výšky 150,28 € bez odvodov a ak tú sumu presiahnu tak odvody pôjdu až zo sumy presahujúcej oslobodenú časť.....
myslím si, že je to celkom slušné, keď túto výnimku dosiahli VŠ (hrozili štrajkom)
Asi ale nie len student na VS ale aj strednej skole nie? A preco toto nemohli ponechat aspon dochodcom na dochodku?
0 0
optimistka optimistka

optimistka je offline (nepripojený) optimistka

optimistka
ja tiež neviem čo po novom roku, ale z pozície ZL
potrebujem pri nárazových prácach napr. pri kvartálnom dph, alebo v mesiacoch február, marec výpomoc, spôsob dohody mi absolutne vyhovoval, zmeny kt. maju platiť po 1.1.2013 mi to riadne predražia ... a to nie sú len odvody, ale aj stravné lístky, dovolenka a pod. pri prechode na skrátený PP
sama som z toho nešťastná, ale niekedy si takýto luxus naozaj nejde dovoliť
ako to budeme riešiť ??
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

optimistka Pozri príspevok
ja tiež neviem čo po novom roku, ale z pozície ZL
potrebujem pri nárazových prácach napr. pri kvartálnom dph, alebo v mesiacoch február, marec výpomoc, spôsob dohody mi absolutne vyhovoval, zmeny kt. maju platiť po 1.1.2013 mi to riadne predražia ... a to nie sú len odvody, ale aj stravné lístky, dovolenka a pod. pri prechode na skrátený PP
sama som z toho nešťastná, ale niekedy si takýto luxus naozaj nejde dovoliť
ako to budeme riešiť ??
Nárok na dovolenku dohodári mať nebudú, treba si tu na porade pozrieť schválený zákonník práce viď http://www.porada.sk/t56527-zakonnik...013-a.html#223
a rozdiely medzi dohodárom a zamestnancom.
8 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

optimistka Pozri príspevok
ja tiež neviem čo po novom roku, ale z pozície ZL
potrebujem pri nárazových prácach napr. pri kvartálnom dph, alebo v mesiacoch február, marec výpomoc, spôsob dohody mi absolutne vyhovoval, zmeny kt. maju platiť po 1.1.2013 mi to riadne predražia ... a to nie sú len odvody, ale aj stravné lístky, dovolenka a pod. pri prechode na skrátený PP
sama som z toho nešťastná, ale niekedy si takýto luxus naozaj nejde dovoliť
ako to budeme riešiť ??
doporučujem preštudovať

http://www.porada.sk/t203233-uplne-z...od-2013-a.html
2 0
optimistka optimistka

optimistka je offline (nepripojený) optimistka

optimistka
ja dovolenku spomínam pri prechode z dohody na skrátený pp
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

optimistka Pozri príspevok
ja dovolenku spomínam pri prechode z dohody na skrátený pp
ale veď dohody zrušené neboli, ak ti vyhovovali, nemusíš prechádzať na kratší pracovný čas. Len určité typy dohôd budú s odvodami. Pri prácach ktoré uvádzaš budeš zrejme musieť hladať poistencov štátu, aby si čo to ušetrila ...
2 0
maja maja

maja je offline (nepripojený) maja

Mne je ľúto hlavne dôchodcov, na dohodu mali pár eur k smiešnemu dôchodku a aj o tie prídu. Robím mzdy pre spoločenstvo bytov a tam je 95% zamestnaných dôchodcov na dohodu.
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

...a zase vzrastie naberanie pracovníkov "na živnosť" ....

a kolotoč sa začína znova roztáčať....
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Na dohody máme účtovníčky a upratovačky,zdraží to zdravotníctvo.Zase.
0 0
katka katka

katka je offline (nepripojený) katka

Mňa by zaujímalo,ako sa bude riešiť situácia,ak zamestnanec má TPP u jedného zamestnávateľa a dohodu u iného. Po 1.4.2013 dostane výpoveď u zamestnáveteľa kde má TPP. Keďže má ešte aj dohodu na úrade práce ho nezaevidujú a nedostane ani podporu v nezamestnanosti,hoci si platí odvody. Na dohodu má smiešne peniaze na prilepšenie. Ak bude chcieť podporu,musí sám ukončiť dohodu a sedieť doma.....ak neukončí, tak z dohody nevyžije. Je to vôbec celé s tými dohadami dobre premyslené?
1 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Katka,
myslím že to s dohodami bolo šité prihorúcou ihlou. A vôbec si zákonodarcovia, kedže sú to laici neuvedomili vplyv týchto zmien. Takéto zákony by mali robiť ľudia, ktorý sú z praxe a sa tomu rozumejú aby sa vyhli takým kiksom ako píšeš ty alebo ja alebo mnohí iní poraďáci.

Ešte to nenadobudlo účinnosť a už sme našli kopu chýb čo spravili.

Fakt niekedy politikom ... nas.ať do rúk a nepustiť ich k vode .. iné si nezaslúžia.
8 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

katka Pozri príspevok
Mňa by zaujímalo,ako sa bude riešiť situácia,ak zamestnanec má TPP u jedného zamestnávateľa a dohodu u iného. Po 1.4.2013 dostane výpoveď u zamestnáveteľa kde má TPP. Keďže má ešte aj dohodu na úrade práce ho nezaevidujú a nedostane ani podporu v nezamestnanosti,hoci si platí odvody. Na dohodu má smiešne peniaze na prilepšenie. Ak bude chcieť podporu,musí sám ukončiť dohodu a sedieť doma.....ak neukončí, tak z dohody nevyžije. Je to vôbec celé s tými dohadami dobre premyslené?
Asi by taký zamestnanec nemal v hlave "všetkých5pokope" ak by sa vzdal TPP, radšej zruší dohodu ,nie ?
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Indeed Pozri príspevok
Asi by taký zamestnanec nemal v hlave "všetkých5pokope" ak by sa vzdal TPP, radšej zruší dohodu ,nie ?
citanie s pochopenim nefunguje?

"Po 1.4.2013 dostane výpoveď u zamestnáveteľa kde má TPP."
0 0
xeva xeva

xeva je offline (nepripojený) xeva

Súhlasím s Xanti - naozaj to bolo šité horúcou ihlou. Mňa by zaujímalo napríklad to, ako budú tieto dohody posudzované pri súbehoch so zahraničnými živnosťami. Kam mám zaradiť opatrovateľku, ktorá má živnosť v Rakúsku a na Slovensku pracuje na dohodu a je naviac ešte poberateľkou predčasného starobného dôchodku na Slovensku. Alebo poberateľku invalidného alebo starobného dôchodku. Pretože pri pracovnom pomere na Slovensku a živnosti v zahraničí je príslušnosť k právnym predpisom daná jednoznačne, pri dvoch živnostiach existujú kritériá na jej určenie tiež. Európska smernica má zabrániť duálnemu zdravotnému a nemocenskému poisteniu. A tu sa v prípade predčasného dôchodku určuje pri dohode platba nemocenského aj zdravotného poistenia.Rovnako ako u osôb s pravidelným a nepravidelným príjmom. Zrejme sa bude vychádzať z toho, že európska smernica hovorí o pracovnom pomere a dohody ním vlastne nie sú, aj keď ostatné kritériá závislého konania napĺňajú.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať