Zavrieť

Porady

pomohlo Vam nahlasenie zlomyselneho volania na policii ?

dobry den,
prosim Vas mate niekto skusenost s oznamenim zlomyselneho volania na policii ? myslim, ci to pomohlo, resp. co policia spravi ked to oznamim (predvolaju tu osobu, resp. dokazu zablokovat to telefonne cislo? ). V mojom pripade, poznam tu osobu, je to ziarliva pani, ktora mi stale telefonuje a vulgarne nadava... dakujem brano
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    brano g je offline (nepripojený) brano g

    brano g
    ani tak nejde a to co som jej urobil ( samozrejme, ze kazdy ma na to svoj nazor... , btw. je to taka milostna zapletka ako z priemernej tureckej telenovely... ). Ale urcite spor nechcem riesit tak, ze niekomu dokola telefonujem a nadavam mu do k. a p. ...

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    brano g Pozri príspevok
    ani tak nejde a to co som jej urobil ( samozrejme, ze kazdy ma na to svoj nazor... , btw. je to taka milostna zapletka ako z priemernej tureckej telenovely... ). Ale urcite spor nechcem riesit tak, ze niekomu dokola telefonujem a nadavam mu do k. a p. ...
    Ak vola len z jedného tlf. čísla, nie je jednoduchšie dať si zablokovať prijímanie hovorov, ako prípad riešiť na polícii ?

    brano g je offline (nepripojený) brano g

    brano g
    ... to som samozrejme skusil ako prve, na moje prekvapkanie sa to u mobilnych operatorov neda spravit (t.j. zablokovat prijimanie hovorov z jedneho cisla) , kazdy mobilny operator, ta odkaze riesit to cez policiu...

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    brano g Pozri príspevok
    ... to som samozrejme skusil ako prve, na moje prekvapkanie sa to u mobilnych operatorov neda spravit (t.j. zablokovat prijimanie hovorov z jedneho cisla) , kazdy mobilny operator, ta odkaze riesit to cez policiu...
    U mobilných operátorov som to neskúšala, ale na pevnej linke Slovak Telecomu pred pár rokmi sa to dalo.

    lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

    Strojár lubko6394
    buchač Pozri príspevok
    .......he he .......

    Ty si nevieš rady dať ???
    Nuž .....tak si amatér ......

    1. Pravidelne volám spätne a " užil " by som si ju ...
    2. Dám jej číslo kámošom ...nech si aj oni " užijú "...
    3. Vo dne v noci ...volala by po pomoci ...
    4. .....

    ...nadávky a iné invektívy by nemuseli absolútne odznieť ...


    Nuž nie turecká telenovela by z toho bola , ale americká groteska....
    Riešenie to síce je, ale stojí peniaze. Naopak je asi lepšie - však nech sa baba vykecá a ešte by som tie hovory naťahoval. Je to vhodné aj na telefónnych dílerov - položím si mobil na stôl a nech si tliacha koľko len chce, veď volá za svoje.

    pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

    pavol54
    lubko6394 Pozri príspevok
    Riešenie to síce je, ale stojí peniaze. Naopak je asi lepšie - však nech sa baba vykecá a ešte by som tie hovory naťahoval. Je to vhodné aj na telefónnych dílerov - položím si mobil na stôl a nech si tliacha koľko len chce, veď volá za svoje.
    ale keď ti chce niekto nutne zavolať tak sa nedovolá
    misoft ...ale to bude už jej problém....

    lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

    Strojár lubko6394
    pavol54 Pozri príspevok
    ale keď ti chce niekto nutne zavolať tak sa nedovolá
    Budem mať zmeškaný hovor, aspoň mne to mobil ukáže. Dnes akurát volal jeden že aké skúsenosti mám s akciovými trhmi z 0907 802 331... trápil sa asi minútu a vzdal to.

    command je offline (nepripojený) command

    command
    Co takto skusit podat zlomyselny inzerat na jej cislo napr sex zadarmo alebo pomoc pri stavbe za sex a pani bude mat postarane o krasne telefonaty. Samozrejme treba s rozumom sa snazit podat inzeraty z nejakej free siete niekde na namesti alebo pod.
    Naposledy upravil command : 30.10.12 at 18:24

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    brano g Pozri príspevok
    dobry den,
    prosim Vas mate niekto skusenost s oznamenim zlomyselneho volania na policii ? myslim, ci to pomohlo, resp. co policia spravi ked to oznamim (predvolaju tu osobu, resp. dokazu zablokovat to telefonne cislo? ). V mojom pripade, poznam tu osobu, je to ziarliva pani, ktora mi stale telefonuje a vulgarne nadava... dakujem brano
    .......he he .......

    Ty si nevieš rady dať ???
    Nuž .....tak si amatér ......

    1. Pravidelne volám spätne a " užil " by som si ju ...
    2. Dám jej číslo kámošom ...nech si aj oni " užijú "...
    3. Vo dne v noci ...volala by po pomoci ...
    4. .....

    ...nadávky a iné invektívy by nemuseli absolútne odznieť ...


    Nuž nie turecká telenovela by z toho bola , ale americká groteska....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.