Zavrieť

Porady

Harabin - správny človek na správnom mieste?

Anketa: Harabin - správny človek na správnom mieste?

Počet hlasujúcich
62. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Jednoznačne áno, vnímam ho ako ikonu spravodlivosti.

    2 3.23%
  • Asi áno.

    0 0%
  • Asi nie.

    2 3.23%
  • Jednoznačne nie, je hanbou súdnictva.

    58 93.55%
Myslíte si, že pán Harabin je ten správny človek na správnom mieste?

Prečítajte si toto:
http://www.blogovisko.sk/harabin-pla...-sadikiho.html


http://www.blogovisko.sk/wp-content/...4309571341.jpg
Usporiadat
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...málo možností .........
...ešte aspoň jedna - dve by sa zišli ...

...he ... ale v súvislosti s jeho eminenciou jeden okamžite riskuje vopred prehratý súd ....
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

buchač Pozri príspevok
...málo možností .........
...ešte aspoň jedna - dve by sa zišli ...


...he ... ale v súvislosti s jeho eminenciou jeden okamžite riskuje vopred prehratý súd ....
Však napíš, čo si myslíš. Aké možnosti tam chýbajú?
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Tak často počujem mladých, ako hovoria, že si zbalia kufre a idú preč. Že sa na toto odmietajú pozerať a nechcú žiť v takomto štáte, kde sú takéto vzory.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Bastian Pozri príspevok
Tak často počujem mladých, ako hovoria, že si zbalia kufre a idú preč. Že sa na toto odmietajú pozerať a nechcú žiť v takomto štáte, kde sú takéto vzory.
A kam sa zbalia?
Niekde tam, kde bude ešte väčší neporiadok a dopadnú napríklad takto?

...alebo takto?
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

danushka Pozri príspevok
A kam sa zbalia?
Niekde tam, kde bude ešte väčší neporiadok a dopadnú napríklad takto?

...alebo takto?
Ak chceš vybrať nejaké ideálne miesto, založ druhú tému a dávaj tam tipy kde ísť alebo kde neísť.... a čo všetko sa vo svete deje.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Bastian Pozri príspevok
Ak chceš vybrať nejaké ideálne miesto, založ druhú tému a dávaj tam tipy kde ísť alebo kde neísť.... a čo všetko sa vo svete deje.
Je mi jasné, že si do tých videí ani nenazrel. Tie videá len hovoria o tom, že takých Harabínovských odnoží je všade vôkol, pretože tento svet je chorý a všade vládne korupcia. Biznis sa dá robiť so všetkým, ešte aj s deťmi. A práve v poslednom čase je veľa tých odňatých prisťahovalcom s ostbloku, zámerne som videá priložila, aby vysnívaný odchod za lepším životom zo Slovenska, nebol pre niekoho odchodom do pekla, odchodom k sebazničeniu, svojho partnera a svojich milovaných detí.
Nebudem dávať žiadne tipy, veď sám si zástancom toho, že každý sme strojcom svojho šťastia.
Či snáď máš Ty Bastián nejaký tip pre nás ovce?
Aj ovce sa túlajú po svete a vidia, že je to oničom takmer všade. Sme len bábky a šnúrky tu ťahajú tí neviditeľní v čiernom, presne ako v bábkovom divadle. Aj s Tebou sa Bastián hrajú, darmo si budeš nahovárať, že je to inak.

Inak pekný večer prajem. Témičku si otvoril verejnú, tak som tu prispela svojou troškou. Na otváranie novej je už neskoro. Výber diskutérov sa dá ovplyvniť v miniporade, ale Ty Gabriel, Ty s tým určite problém nemáš, ako Ťa poznám, znášaš dobre aj protiprúdových.
Naposledy upravil danushka : 31.10.12 at 23:54
1 0
Gabhus Gabhus

Gabhus je offline (nepripojený) Gabhus

Akože ináč, na správnom, ako všetci. Či už u nás, v Čechách, GB, Taliansko, Grécko, ale aj Belgicko, Holandsko a aj inde...... Žeby u nás boli na správnych miestach politici či už červení alebo modrí alebo bezfarební - pochybujem. Rovnako si nerobím ilúzie o politikoch v iných krajinách a preto kufre nebalím - aspoň kým nezdražie plyn
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Ja som sa celkom vážne pýtala, čo y bolo treba urobiť, keby človek chcel vyhlásiť vlastnú republiku Či treba bojovať, ako kedysi dávno, či čo... Napríklad taká Republika Nezávislé Kysuce. Alebo Slobodomyseľné Považie. Alebo....
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Čo Harabín ten ma nesúdil ani nepripravil o majetok ale poznám takých sudcov od okresného po najvyšší ktorí sú totálne skorumpovaní, že by im diktoval do pera aký majú rozsudok napísať alebo ich motivovalo niečo iné?
1 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

harabina radšej nechajte na pokoji, bo ked sa dozvie,že o ňom tu píšeme, ta sa na**ie a nechá zrušiť celú poradu.sk a nebudeme mať kam vypisovať....

stevko harabin je v prenesenom význame ako Chuck Norris...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Indeed Pozri príspevok
harabina radšej nechajte na pokoji, bo ked sa dozvie,že o ňom tu píšeme, ta sa na**ie a nechá zrušiť celú poradu.sk a nebudeme mať kam vypisovať....
ale no
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

"Na správnom mieste":
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

danushka Pozri príspevok
Je mi jasné, že si do tých videí ani nenazrel. Tie videá len hovoria o tom, že takých Harabínovských odnoží je všade vôkol, pretože tento svet je chorý a všade vládne korupcia.
Ani len netušíš, kde som ja nazrel...
Všetkým čo tu píšeš vlastne hovoríš, že sa s tým treba zmieriť, však to je všade.
Čo si myslíš, keď tie svine čítajú podobné slová ako tu ty píšeš, nie sú tým povzbudené?
Ešte sa zasmejú, akí len sú blbí tí ľudia, že len ohnú chrbát, pomrmlú si, pohudrú si a békajú ďalej. Celkom ti nerozumiem, sem-tam ako keby si písala, že to takto nie je dobré, ale na to hneď píšeš, že to nemá zmysel, že je aj tak všetko choré. Čo vlastne chceš? Čomu veríš?

danushka Pozri príspevok
Biznis sa dá robiť so všetkým, ešte aj s deťmi. A práve v poslednom čase je veľa tých odňatých prisťahovalcom s ostbloku, zámerne som videá priložila, aby vysnívaný odchod za lepším životom zo Slovenska, nebol pre niekoho odchodom do pekla, odchodom k sebazničeniu, svojho partnera a svojich milovaných detí.
Nebudem dávať žiadne tipy, veď sám si zástancom toho, že každý sme strojcom svojho šťastia.
Či snáď máš Ty Bastián nejaký tip pre nás ovce?
Aj ovce sa túlajú po svete a vidia, že je to oničom takmer všade. Sme len bábky a šnúrky tu ťahajú tí neviditeľní v čiernom, presne ako v bábkovom divadle. Aj s Tebou sa Bastián hrajú, darmo si budeš nahovárať, že je to inak.

Inak pekný večer prajem. Témičku si otvoril verejnú, tak som tu prispela svojou troškou. Na otváranie novej je už neskoro. Výber diskutérov sa dá ovplyvniť v miniporade, ale Ty Gabriel, Ty s tým určite problém nemáš, ako Ťa poznám, znášaš dobre aj protiprúdových.
Si natoľko bábkou, nakoľko sa ňou cítiš. Jeden človek, má veľkú moc. Pravdaže nesmie myslieť ako ovca a nesmie békať, že "béé, je to všetko tak a nič sa s tým nedá robiť". Na niečo máme dosah viac, na niečo menej...

Pozrite si toto krátke video:
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Nenazrel si Bastík, lebo tie videá majú dokopy 1 a pol hodiny a reagoval si skôr, než by si ich stihol pozrieť.
Čo sa mňa týka, celý slovenský systém mám už dávno naháku a robím tak, aby som sa nemala zle.
Bábkami sme v tom zmysle, že peniaze, ktoré zarábame, ak chceme byť čestní a dodržiavať literu zákona, musíme dávať štátu podľa platných predpisov. Ak nie si takou bábkou, potom konáš protizákonne a to ale nesedí k Tebe, lebo poukazuješ na neprávie a černotu tohto zriadenia, ak ho vôbec zriadením môžme nazvať.

Korupcia je všade. Jej metastázy sa dostali do všetkých odvetví a každého štátu. A začali mať s tým problémy samotní skorumpovaní, prerástlo im to cez hlavu. Darmo tu budeme drístať, že máme čo sme chceli, že máme to, čo sme si zvolili.
Mečiar, či Dzurnda, či Fico - stále len tým svojim dobre robili a na ľudí kašľali zvysoka. Tak nech sa teraz vzájomne počistia medzi sebou. A nech to nechcú od tých, na ktorých im celý čas vôbec nezáležalo. Pre mňa za mňa, nech sa aj postrieľajú medzi sebou. Moja životná úroveň je stále rovnaká. Či je tu Jožko, Ferko alebo Zuzka.
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

danushka Pozri príspevok
Nenazrel si Bastík, lebo tie videá majú dokopy 1 a pol hodiny a reagoval si skôr, než by si ich stihol pozrieť.
Čo sa mňa týka, celý slovenský systém mám už dávno naháku a robím tak, aby som sa nemala zle.
Bábkami sme v tom zmysle, že peniaze, ktoré zarábame, ak chceme byť čestní a dodržiavať literu zákona, musíme dávať štátu podľa platných predpisov. Ak nie si takou bábkou, potom konáš protizákonne a to ale nesedí k Tebe, lebo poukazuješ na neprávie a černotu tohto zriadenia, ak ho vôbec zriadením môžme nazvať.

Korupcia je všade. Jej metastázy sa dostali do všetkých odvetví a každého štátu. A začali mať s tým problémy samotní skorumpovaní, prerástlo im to cez hlavu. Darmo tu budeme drístať, že máme čo sme chceli, že máme to, čo sme si zvolili.
Mečiar, či Dzurnda, či Fico - stále len tým svojim dobre robili a na ľudí kašľali zvysoka. Tak nech sa teraz vzájomne počistia medzi sebou. A nech to nechcú od tých, na ktorých im celý čas vôbec nezáležalo. Pre mňa za mňa, nech sa aj postrieľajú medzi sebou. Moja životná úroveň je stále rovnaká. Či je tu Jožko, Ferko alebo Zuzka.
Neprerástlo im to cez hlavu. Len čím ďalej tým viac púšťajú korene. A keď si prečítajú vyjadrenia, aké máš aj Ty, tak im ešte viac narastie sebadôvera. Musia sa rehotať na svojich ovečkách, ako sú s tým zmierené... ako svojimi vyjadreniami ukľudňujú nespokojných, že "kašli na to, tak to je a tak to aj zostane".

To, či tu bude pri moci jeden alebo druhý, nie je vôbec jedno.
Životnú úroveň to na prvý pohľad veľmi neovplyvní.

To, aká vláda tu je, ovplyvňuje ovzdušie a myslenie ľudí. Niekto to pravda nevidí. Ten, kto si nevidí ďalej od svojho nosa.

Táto vláda myslela, myslí a bude myslieť vždy iba na dnešok. Tak ako cigáni. Tým je jedno, čo bude zajtra. Čím dlhšie bude táto vláda pri moci, tým viac oviec vychová. Ona v podstate hovorí "občania, vy ste ovce, vy nás potrebujete a my sa o vás postaráme". Pravdaže ľudí iba ojebú.

Viem, že tu je rodinkárstvo a korupcia zakorenená, že je v ľuďoch, preto sa ani nebudem veľmi čudovať, keď každý kto bude pri moci pomôže aj tým svojim. Dôležité ale je, či pritom budú robiť z ľudí ovce, alebo im povedia "postaraj sa sám o seba a nečakaj na zázraky". To tu chýba.
1 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Lebo naozaj si myslím, že veľká časť Slovákov tu od 89-eho čaká na nejaký zázrak.
Pravdaže to potom len využijú niektoré hlasné trúby.

Ľuďom posľubujú hory doly.

A ľudia im na to skočia.

Je to taký kolobeh... ľudia zostanú sklamaný, ale nabudúce opäť zvolia toho, kto najviac sľúbi.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

bastian, poznáš to o tej vode a víne? dokiaľ nebudú piť vodu, mám ich na háku
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

prepáčte mi, ja som nemohol hlasovať ináč ako za tú prvú možnosť. :-))))))))))) toľko som sa už dávno nezasmial :-))))))))))

Je to čistý vzor spravodlivosti, mali by ho vyhlásiť vo Vatikáne za svätého :-)
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

bastian načo trepať okolo toho, tak ak niečo chceš skutočne urobiť propaguj toto :

http://ludmilakolesarova.blog.sme.sk...testuj-sa.html

http://www.aktuality.sk/clanok/21525...velky-protest/
Naposledy upravil Halli : 02.11.12 at 10:02
1 0
bea bea

bea je offline (nepripojený) bea

A toto ste čítali?
http://hnonline.sk/c1-58254140-cudny...ho-a-har-abina
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať