Zavrieť

Porady

Zhromaždenie na podporu Martinka a Samka Boórových

alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Verejné stretnutie ľudí, ktorým nie je ľahostajné kradnutie našich detí vo Veľkej Británii. Zároveň hromadná podpora Ivany Boórovej deň pred rozhodnutím Kráľovského súdu.

Pondelok- 12.11.2012-16.30 hod.
Bratislava, pred Britskou ambasádou


Usporiadat
Téma je uzavretá.
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

Veľmi preveľmi im držím palce..

Ďalej nebudem nič písať, lebo mi z toho pukne srdce..
0 0
fosgeen fosgeen

fosgeen je offline (nepripojený) fosgeen

Ja to sledujem zo zatajeným dychom, strašne im držím palce. Neviem, či by som bola tak silná ako Ivana, keď by sa to stalo mne. Prajem si, aby sa to všetko už skončilo. Mafia na svete nemá páru. Inč by sa také niečo nemohlo stať. Je to zárobkový podnik na deťoch.
0 0
Lenamária Lenamária

Lenamária je offline (nepripojený) Lenamária

Nechápem ako môžu toto vôbec dovoliť. Kde je tu poriadok? Nehovoriac o tom, že každá starostlivá matka má právo na to, aby sa starala o svoje dieťa.Je to veľmi zarážajúce.Veľmi držím palce, aby všetko dobre dopadlo.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Ja sa na adresu Anglicanov (vo vseobecnosti - ako o narode) tiez nevyjadrim, pretoze by som musel by tak vulgarny, ze by mi bol asi zablokovany pristup na Poradu.

Mam iba zopar dobrych skusenosti s Anglicanmi, zato vela frustrujucich - na grcanie.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Držím im palce, aby to toho 13.11. dobre dopadlo.
K Angličanom - oni ako ľudia nie sú zlí, zlý je ich systém, zlé sú ich zákony.
Taktiež sa veľmi divím, prečo už na obranu slovenských občanov v zahraničí pred nespravodlivosťou nevystúpili v europarlamente naši europoslanci a nezmietli Anglické kráľovstvo do horúcich pekiel!
4 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Ktovie prečo sa zamerali len na deti Boórových, prečo sa nemrknú ako žijú deti Lakatošových, Stojkových a čo popri nich musia zažívať v škole biele deti.
1 1
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

To nie je o zameraní sa na konkrétne prizvisko, je to o Jevenílnej justícii, ktorá pácha zlo nielen v Anglicku, ale takmer v celej Európe.
Dočítať sa môžte o týchto veciach aj tu http://dolezite.sk/Ako_staty_kradnu_...vzdav_249.html
2 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

A čo hovoríte na toto?

Alebo na toto?


Pozorne si to vypočujte od začiatku do konca a premkne vás strach a hrôza a pochopíte, že Ivana Boórová je len jedna z mnohých...
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

danushka Pozri príspevok
To nie je o zameraní sa na konkrétne prizvisko, je to o Jevenílnej justícii, ktorá pácha zlo nielen v Anglicku, ale takmer v celej Európe.
Dočítať sa môžte o týchto veciach aj tu http://dolezite.sk/Ako_staty_kradnu_...vzdav_249.html
Návrat k stredovekej inkvizícii.
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Ja myslím že to nie je n á v r a t k stredovekej inkvizícii. Anglia taká vždy bola a odráža sa to aj v ich literatúre ktorú som nemala rada pre jej surovosť. Deti vychovávané za múrmi studených kláštorov, bez citu, o hlade a bitkách.

Matka malého Dana povedala jednu veľkú pravdu: v bezpečí so svojim synom som sa cítila jedine za socializmu (žila predtým v bývalej NDR).
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Už dlhšie si čítavam o odnímaní detí z rodín vo svete, najmä v Európe a mám z toho hrôzu.
Veľmi detailne o tom otvorene píše Byzantský katolícky patriarcha na svojej web. stránke http://vkpatriarhat.org.ua/cz/

Aj tu si môžte vypočuť, kam až chápadlá Juvenílnej justície zašli a budú ďalej zachádzať, je len otázka času, kedy na Slovesnku tiež začnú páchať zlo. Treba si dávať veľký pozor na to, ako sa s deťmi rozprávame a ako ich trestáme, lebo aj malé vyťahanie za uši a láskavá materinská po zadku môže byť dôvodom na katastrofu. Dôvod sa vždy nájde.
http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?categ...ce&paged=4
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Temu som pridala do tejto skupiny zamerne.
Nesluzi na to, aby sa tu polemizovalo o ciganoch, komunizme a pod.

Je otrasne, ako mozu ludia odobrat deti matke, je jedno akej. bez priciny.

Verim, ze sa zapojite do protestu pred ambasadou.
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

výchova

0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Pink Floyd si môže dovoliť pranierovať, aj tak to ostáva len pri pranieri, pritom jeho album The Wall má už hodne požehných rokov...
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Apropos - ja viem ze ma do toho noc nie je, ale toto moze tiez ovplyvnovat rozhodovane tych anglickych sudov.

Zistil uz niekto, preco sa deti maju vratit k starej mame a nie k matke, ktora evidetne zije, a nevyzera, ze by sa nemohla starat o vlastne deti??

Logicke by bolo, ze deti idu k matke nie?
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Misomiso, ani mňa do toho nič nie je a vôbec netuším, aké boli dôvody na odňatie detí rodičom, dočítala som sa i to i to...

Ale starý rodič je osoba blízka deťom. Podľa slovenských zákonov by sociálni pracovníci robili všetko preto, aby sa deti dostali k osobe blízkej a nie k osobe úplne neznámej, ak už by dieťa museli odňať a bol by spôsob ako ho dostať do náhradnej rodiny a nie ponechať v detskom domove.
Za osobu blízku sa považuje ktokoľvek z rodiny, čo má blízky vzťah k dieťaťu a môže to byť dokonca aj profesionálny rodič, ktorý ho vychovával v profi rodine a prejaví o neho záujem o pestúnsku starostlivosť, alebo adopciu, ak je dieťa právne voľné.
Aspoň zatiaľ to takto funguje u nás a možno práve na tomto princípe by sa konečne detičky mohli dostať späť na Slovensko. Neviem.
3 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

No to mas pravdu, mne je to jasne a je to logicke. Ja som bol iba prekvapeny, ze za ne nebojuje matka.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Celé je to komplot a rodičov ani nepustia k deťom. Daj Bože, aby sa detičky dostali na SK a boli zas rodina pokope.
Takou rýchlosťou, akou sa riešia v Anglicku adopcie detí, takou sa ani nevynosia v lone matky.

U nás na SK od predbežbého rozhodnutia súdu k samotnej adopcii musí ubehnúť 9 mesiacov vo výchove potencionálneho adoptívneho rodiča, až tak je adopcia definitívne ukončená.
0 0
LeaSl LeaSl

LeaSl je offline (nepripojený) LeaSl

matka za ne bojuje aj bojovala, ale súd dopadol v jej neprospech a nedal jej ani možnosť sa proti rozsudku odvolať, takže ona už tam nezmôže vôbec nič, preto sa teraz pokúša o to ich babička, viac:
- tu je link, kde sa dozviete viac, http://udalosti.noviny.sk/pochybne-a...h-version.html
je toho veľmi veľa takže rozpisovať to nebudem, len dúfam, že deti dostene späť, chcem veriť, že ešte nejaká spravodlivosť existuje.
4 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať